Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

KoopAvondBlues in Hotel in ‘t Holt

28 maart 2013    Zuidhorn-nieuws
Dubbel hoofdprogramma: Faceless en Riot Writers
Koopavondblues wisse

Op vrijdag 5 april vindt in Hotel in 't Holt aan de hoofdstraat 2 te Zuidhorn weer een KoopAvondBlues plaats.
Met deze keer een dubbel hoofdprogramma:  Faceless en Riot Writers. Tussendoor een kort akoestisch optreden van Broos, bestaande uit Bart en Roos uit de stad Groningen. Zij zullen enkele nummers laten horen. En om 19.00 uur begint traditiegetrouw de Wisselband onder leiding van singer/songwriter en muziekleraar Bill Baboon.

Op de KoopAvondBlues spelen de jonge muzikanten van de Bill Baboon Wisselband in het voorprogramma van twee interessante bands: Riot Writers en Faceless. Inmiddels is de Wisselband uitgebreid met twee keyboardspelers en is iedereen druk bezig nieuwe nummers in te studeren. De jongens en meiden spelen onder andere nummers van Adele, Paolo Nutini, Van Morrisson, Otis Redding en Neil Young.  Na de Wisselband vallen er sinds 2007 bands met zeer uiteenlopende muziekstijlen te bewonderen, van rock tot akoestische luisterliedjes en ‘feel good music’.

‘Feel Good Music’ met een vrolijke invalshoek, zo beschrijven de muzikanten Joris Hoeksema (zanger), Arjan ter Brake en Wouter van Galiën van Riot Writers de muziek die ze maken. De muziek die de jongens schrijven zit vooral in de Folk-achtige hoek. Drummer van Galiën: “Vergelijk het maar een beetje met Mumford and Sons.” Bassist Arjan ter Brake voegt toe: “We probeerden eerst wat rustige nummers te coveren, maar nu werken we veel meer met eigen nummers.” Echt in een genre zijn de mannen niet te stoppen. “Wij zijn pop, maar dan niet mainstream. In 2012 hebben ze op het Flinke Pink Festival een optreden verzorgd.

Dus het is zeker niet alleen blues wat de klok slaat op de KoopAvondBlues!

Want, Faceless is een vijfkoppige alternatieve rockband uit Groningen en ontstaan in de herfst van 2011. Er ging echter een seizoen overheen voordat de samenstelling compleet was. De muziek van Faceless is vooral emotioneel. Zware en snelle stukken, waarin de frustratie, woede en hopeloosheid naar voren komen. Deze nummers worden afgewisseld met rustige en langzame stukken, waarin gevoelens van compassie, vergiffenis en sereniteit de boventoon voeren. Zonder hierbij, door middel van pakkende melodielijnen, het ‘positieve’ uit het oog te verliezen. De band bestaat uit frontman Gary Habich, drummer Paul van Esch, bassist Otto van Zanten en Jos Lodewegen en Jaap Helmus, beide gitaristen.

De KoopAvondblues begint zoals gewoonlijk om 19.00 uur en de entree is gratis.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →
Woonplannen

Bewonersavonden derde fase woonplannen van start

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In totaal komen er nog zes nieuwe woonplannen voor 24 dorpen
Lees verder →
Kabelgoottegels

Gemeente Westerkwartier start pilot met kabelgoottegels voor laden elektrische auto’s

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Met kabelgoottegels kan een laadkabel veilig in de stoep worden weggewerkt.
Lees verder →
Noorderlicht noorderlicht zuidhorn

Wijk Noorderlicht doet zijn naam er aan: Het Noorderlicht goed te zien

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
In de Oostergast wijk in Zuidhorn
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over woonplannen, Raadsvergadering en isolatieaanpak!

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 20 januari
Lees verder →