Bij de kunstkraam kan iedereen zelf een kunstwerk maken. Er zijn schildersdoeken van 20 bij 20 cm, er is acrylverf en er is een prijsvraag met als opdracht: “schilder waar je blij van wordt”. Je hoeft geen enkele ervaring met schilderen te hebben, je schilderij hoeft ook niet te lijken, het gaat er alleen maar om dat je een bepaald gevoel op het doek gooit. Iedereen kan het! Vaak geldt voor dit soort opdrachten juist ‘hoe spontaner en onbevangener, hoe beter.’
Na afloop van de middag selecteert de Kunstcommissie van het CCZ het mooiste/leukste/bijzonderste schilderij. De winnaar krijgt dan een prachtige ingelijste tekening van een echte kunstenaar en als er erg veel mooie inzendingen zijn, komen er ook een paar eervolle vermeldingen. Die mensen winnen weliswaar geen tekening, maar wel eeuwige roem. Laat je emailadres achter en je krijgt vanzelf de uitslag toegemaild.
Wil je niet zelf schilderen, maar heb je wel belangstelling voor kunst, kom dan toch langs bij onze kunstkraam, want daar presenteren we ook onze expositiekalender voor het seizoen 2025-26, met daarop alle zes de kunstenaars voor het komende jaar. De kalender is gratis mee te nemen.
Wanneer? Zaterdag 6 september van 14.00 tot 17.00 uur.
Waar? In het Cultureel Centrum Zuidhorn aan de Boslaan 3 te Zuidhorn.