Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Koffie voetbalkantine Zuidhorn bovenaan in test

21 november 2010    Zuidhorn-nieuws
Tweenul.nl organiseert de Koffietest. Geen test waarbij wetenschap om de hoek komt kijken. Maar gewoon een manier om de koffie in voetbalkantines in de regio te beoordelen op prijs en smaak. En

Tweenul.nl organiseert de Koffietest.
Geen test waarbij wetenschap om de hoek komt kijken. Maar gewoon een manier om de koffie in voetbalkantines in de regio te beoordelen op prijs en smaak. En om in eigen bewoordingen een oordeel te geven over de presentatie ervan.

Club: Zuidhorn
Datum: 31 oktober 2010
Tijdstip: 10.15 uur
Prijs: 1 euro

Koffie: 8.5
Koffie mag heet zijn, vooral als je net je warme bed hebt verlaten. Deze koffie voldoet aan de eis en is goed heet, maar bovenal niet té heet. Bovendien smaakt de koffie naar meer. Beste bakkie van het nog prille seizoen.

Wachttijd: 7.5
Het is zondagmorgen, dus van extreme drukte is geen sprake. De barman grapt en grolt wat met voetballers die aan de bar zitten, maar in zijn ooghoek heeft hij me al gezien. Niet veel later staat de koffie reeds voor mijn neus. Geen extreem hoog cijfer vanwege het tijdstip van testen.

Presentatie: 8.8
Jaja, kop en schotel worden uit de kast getrokken bij Zuidhorn. Erg sjiek en uiteraard een fijne manier om je koffie te nuttigen. De ribbelige buitenkant van het kopje maakt de ervaring compleet. Bij deze presentatie horen eigenlijk het traditionele melkkannetje en de glazen suikerschenker. Helaas geen van beiden, hetgeen het cijfer iets doet dalen. Evenals het ontbreken van het koekje. Zonder koekje geen cijfers hoger dan een 9!

Algemene indruk
Er valt weinig negatiefs te schrijven. Zuidhorn heeft alles qua koffie goed op orde, inclusief een vriendelijke barman en een sfeervolle kantine. Uit hygiëneoverwegingen zijn inmiddels de minpunten voor het ontbreken van het melkkannetje en de suikerschenker ongedaan gemaakt. Misschien zijn zakjes en cupjes wel zo hygiënisch.

Eindcijfer: 8.27

Ranglijst:
Zuidhorn 8.27
De Held (Hoogkerk) 8.16
ACV (Assen) 7.83
Staphorst 7.73
Berkum (Zwolle) 7.53
Excelsior'31 (Rijssen) 7.50
Noordster (Oude Pekela) 7.47
Holwierde 7.33
ONS Sneek 7.33
AVC (Sexbierum) 7.17
De Griffioen (Oosterwolde) 7.17
Blauw Wit'34 (Leeuwarden) 7.0
Lycurgus (Groningen) 6.97
Be Quick 1887 (Haren) 6.90
VV Heerenveen 6.83
PKC'83 (Groningen) 6.83
Zeerobben (Harlingen) 6.67
21-11-2010 2-0

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →