Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Kloostermuseum Aduard doet mee aan NLdoet

9 maart 2020    Zuidhorn-nieuws
Oranje Fonds organiseert NLdoet in 2020 voor de 16e keer
Nldoet 2015 (5)

Op vrijdag 13 maart is het weer zo ver. Dan organiseert het Oranje Fonds voor de 16e keer NLdoet in het hele Koninkrijk. Zo ook het Kloostermuseum Aduard. Zij gaat van 09:30 tot 12:30 de inrichting van de depotruimten verbeteren.Tijdens NLdoet wordt veel werk verzet. De locaties zijn daar ontzettend blij mee en leren allerlei leuke nieuwe mensen kennen, iedereen is welkom. In 2015 bezocht radiomaker Giel Beelen Aduard tijdens NLDoet

Andere locaties waar vrijwilligers welkom zijn:

Molen Fortuna te Noordhorn Een flink aantal klussen. Aanmelden Tel.: 06-83571082
Hoeve Paradij Aduard Snoeien,afrastering repareren. Aanmelden Tel.: 050-4031107

Zonnehuis Oostergast Zuidhorn De bewoners een onvergetelijke dag Aanbieden. Tel.: 0594-508508
Dierenweide Oostergast Zuidhorn Grote schoonmaak en renovatie Konijnenheuvel. Een klus die veel omvat.

Bekijk meer locaties in de regio op nldoet.nl

Trots
Het Oranje Fonds organiseert NLdoet in 2020 voor de 16e keer. Tijdens de editie van 2019 zijn duizenden klussen geklaard. Peter Douwes, directeur Oranje Fonds: “Verenigingen en stichtingen kunnen altijd nieuwe vrijwilligers gebruiken. Maar het werven kost vaak veel tijd. NLdoet geeft organisaties de mogelijkheid op een laagdrempelige manier in contact te komen met nieuwe enthousiaste krachten. Wij vinden het prachtig om te zien dat ieder jaar zo’n 350.000 Nederlanders bereid zijn hun handen uit de mouwen te steken tijdens NLdoet. Tijdens deze twee dagen maken we met z’n allen het verschil in Nederland.”

Oranje Fonds
Het Oranje Fonds steunt sociale initiatieven in Nederland en het Caribische deel van het Koninkrijk. Het afgelopen jaar steunde het met € 31 miljoen initiatieven die ervoor zorgen dat mensen elkaar ontmoeten, minder eenzaam zijn, begrip krijgen voor elkaar en zich inzetten voor een ander. De Nationale Postcode Loterij is partner van NLdoet.  Het Oranje Fonds wordt verder o.a. gesteund door De Nederlandse Loterij en door Vrienden en bedrijven. Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima zijn het beschermpaar van het Oranje Fonds.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Klaverjasclub zuidhorn (3)

Kaarten op tafel of ballen in het grind?

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Elke woensdag raak!
Lees verder →
Emma en juf brenda

Prijzen Kinderkunst uitgereikt

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Onderdeel van de Kunst in de Etalageroute Zuidhorn
Lees verder →
Team 1 talero jeugd met links mathijs vening

Mathijs Vening piekt in topweek ttv Talero

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Met twee overwinningen op rij lijkt het landelijk spelende jeugdteam zich zonder al te veel problemen te handhaven
Lees verder →
Stuck herrie

De Peter, Pieternel en (Meindert) Kesanova show met STUCK HERRY

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Op vrijdag 21 november presenteert In ‘t Holt 1654 de 18e aflevering van de Peter, Pieternel en Meindert show.
Lees verder →
Afkicken roken

Veilig en effectief afkicken: wat je moet weten

03 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Ontdek wat veilig en effectief afkicken inhoudt. Leer hoe een afkicktraject werkt, wanneer professionele hulp noodzakelijk is, en waar je informatie en steun vindt.
Lees verder →
Raad inspreker jan jaap de boer

Vurig pleidooi voortzetten toeristische ontwikkeling Westerkwartier

31 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Jan Jaap de Boer; “anders missen we de boot”!
Lees verder →