Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Kledingbank Maxima Westerkwartier gaat 2 juni weer open

13 mei 2020    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Alleen op afspraak en tussen 10.00 en 14.00 uur op dinsdag tot en met vrijdag
Maxima

Grootegast – Kledingbank Maxima Westerkwartier (Marktplein 3 in Grootegast) gaat vanaf 2 juni weer open. Alleen op afspraak en tussen 10.00 en 14.00 uur op dinsdag tot en met vrijdag. Afspraken kunnen telefonisch gemaakt worden via telefoonnummer 06-39752725.

Het bestuur en de bedrijfsleiders hebben besloten om met een pakket maatregelen de winkel toch weer open te doen om de mensen de gelegenheid te geven om zomerkleding voor zichzelf en partner aan te schaffen of een keuze te maken uit een ruim assortiment gloednieuwe kinderkleding. Naast het feit dat er alleen op afspraak kan worden gewinkeld wordt 1 persoon (niet verkouden/niet hoesten) per gezin binnen gelaten. Kinderen kunnen niet mee naar binnen. Verder kan er geen gebruik worden gemaakt van pashokjes en toilet en er wordt geen kop koffie of thee aangeboden.

In de winkel wordt de looproute aangepast zodat er maximaal 4 personen in de winkel kunnen zijn. En er wordt verzocht om gebruik te maken van de desinfectiemiddelen bij binnenkomst van de winkel.

Kledinginzameling gaat door op de bekende inzamelpunten. Heb je hier vragen over, dan kun je ook bij het genoemde telefoonnummer terecht. En lijkt het jou leuk om in een kledingwinkel te werken, we zoeken vrijwilligers die het leuk vinden om met kleding en klanten te werken. Neem contact met ons op!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Frankboerebachwandelen

Frank Boerebach loopt door 342 gemeenten: Loop een stukje in Zuidhorn mee

25 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeente Westerkwartier ontvangt hem dinsdag
Lees verder →
Mantelzorgtest opening

Gemeente Westerkwartier lanceert Mantelzorgtest: steun en hulp op maat voor mantelzorgers

25 april 2025    Zuidhorn-nieuws
belangrijke stap om mantelzorgers beter te ondersteunen
Lees verder →
Lintje theo en jettie oostenbrug (8)

Lintje voor Theo en Jettie Oostenbrug

25 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Echtpaar krijgt lintje
Lees verder →
Wolf

Meer duidelijkheid over omgaan met wolven in nieuw Wolvenplan

25 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Het Rijk en de provincies hebben samen het nieuwe Wolvenplan vastgesteld.
Lees verder →
Ondernemersvereniging bij kaasboerderij (1)

Ondernemers bezoeken kaasboerderij (en)

24 april 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Begin april werd door de Ondernemersvereniging Zuidhorn de voorjaarsactiviteit georganiseerd.
Lees verder →