Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Klankbordgroep Zakenkring Zuidhorn laat van zich horen

30 november 2016    Zuidhorn-nieuws
Nieuwe impuls centrum in april 2017
Klankbordgroep-zakenkring (2)

Maandag 28 november was er een bijeenkomst van de Klankbordgroep van de Zakenkring Zuidhorn.

Deze groep is in het leven geroepen om te sparren met het bestuur en is onderdeel van het plan van aanpak wat Jan Oomkes de leden van Zakenkring Zuidhorn onlangs voorlegde. Eerder had het bestuur al een rondgang met de gemeente door het centrum. » Lees daarover. https://www.welkominzuidhorn.nl/actueel/actueel-zuidhorn/op-naar-een-aantrekkelijker-centrum/

Nieuw aangesteld voorzitter Jan Oomkes had het gezelschap vooraf enige vragen voorgelegd die werden besproken.

Zakenkring Zuidhorn neemt het veranderde winkelgedrag van de consument serieus en wil meer inzetten op beleving en levendigheid in het centrum. Allereerst wordt actie ondernomen om meer verbinding tussen de pleinen onderling te realiseren en het centrum aantrekkelijker te maken.

Dat wil de Zakenkring o.a. door middel van kleur, kunst en speelblokken voor kinderen bereiken. De medewerking van de gemeente is hierbij van groot belang.

De aanwezigen waren zich bewust dat het daarmee niet gedaan is en opperden diverse ideeën om aansluitend op regelmatige basis kleine en grote activiteiten te organiseren.

De intentie is om e.e.a. voor april 2017 voor elkaar te krijgen en het centrum met een Lentefestival een nieuwe impuls te geven.

  • Klankbordgroep-zakenkring (3)
  • Klankbordgroep-zakenkring (4)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kloostermoppen

Fotowedstrijd Kleiweek: Op zoek naar hergebruikte kloostermoppen

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Museum Wierdenland, Kloostermuseum Aduard en Op Maarhuizen organiseren van 14-21 september een Kleiweek.
Lees verder →
rolstoelrit

Toegankelijke winkels en horeca in het Westerkwartier

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen werken aan toegankelijkheid
Lees verder →
Fortuna 2025 wieken

Molen Fortuna krijgt z’n vleugels terug

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Een feestelijk moment in Noordhorn
Lees verder →
Bert nederveen 2022

Housing First biedt kwetsbare inwoners Westerkwartier kans op stabiel thuis

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Met Housing First geven we mensen met complexe problemen eerst een woning
Lees verder →
Isolatie

Subsidie voor isolatie en ventilatie van woningen

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Lees verder →
Reitdieptochten

De Reitdieptochten in Garnwerd krijgen een doorstart!

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zondag 24 augustus 2025
Lees verder →