Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Klaine Aierbal voor radioploeg RTVNoord

18 juli 2015    Zuidhorn-nieuws
Vroeg op Noord op bezoek in Zuidhorn
Rtvbij-raadhuis (2)

Het programma Vroeg op Noord met Ed en Babet in de camper kwam twee weken lang vanaf locatie en was afgelopen vrijdag te gast bij bistro het oude Raadhuis in Zuidhorn.

Het was het laatste programma van dit seizoen wat werd uitgezonden alvorens Babette Alma en Edwin in t Veld van een welverdiende zomervakantie kunnen genieten.

Er schoven gasten aan en brommers werden bekeken. Ook vertelde uitbuiter Aljo over het evenement Culinair Zuidhorn wat in augustus gaat plaatsvinden. » Meer daarover.

Hij trakteerde zijn gasten op een authentiek Groningse specialiteit; De Aierbal. De chefkok toverde dit om tot een Klaine Aierbal met kwartelei. Deze viel in goede aarde. De uitzending werd afgesloten met een glas mousserende wijn.

  • Rtvbij-raadhuis (1)
  • Rtvbij-raadhuis (4)
  • Rtvbij-raadhuis (6)
  • Rtvbij-raadhuis (7)
  • Rtvbij-raadhuis (3)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Dichtclub summerproat

Dichtclub op Summerproat: 74 unieke woorden voor zes dichters

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Woorden als "schutteldoek"; en "skutteldoek"
Lees verder →
College 2026

Nieuw college van B&W Westerkwartier

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
burgemeester Van der Tuuk met de wethouders Haze (VZ Westerkwartier), Lamberst (VZ Westerkwartier), Schollema (PRO), Steenbergen (ChristenUnie Westerkwartier) en Betten (VVD).
Lees verder →
Politie insluipers inbraak

Voetjes-actie maakt inwoners bewust van inbraakrisico’s

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Medewerkers van gemeente Westerkwartier, politie en woningcorporatie Wold & Waard maakten afgelopen week rondes door verschillende dorpen in de gemeente.
Lees verder →
Veiligheidsdag2026

Veiligheidsdag Westerkwartier: zet hem vast in je agenda

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 29 augustus staat Familiepark Nienoord in Leek volledig in het teken van veiligheid.
Lees verder →
Slaapkamer bed

Het beste bed voor zijslapers, rugslapers en buikslapers

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Lekker wakker worden begint bij een bed dat past bij jouw lichaam en slaaphouding. Als je nek, schouders of rug ’s ochtends vaak stijf aanvoelen, kan de ondersteuning beter. Een fijn bed geeft rust, voelt comfortabel en helpt je ontspannen liggen. Daardoor slaap je dieper en stap je...
Lees verder →
Hero v7 shirts

Een dorpsactiviteit voorbereiden: kleding op de takenlijst vóór de laatste week

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij verenigingen en dorpsactiviteiten wordt kleding vaak gezien als detail. In werkelijkheid beïnvloedt het herkenbaarheid, foto's en de rust van de organisatie.
Lees verder →