Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Kindpakket Westerkwartier maakt kinderwensen mogelijk

24 oktober 2019    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
“Als college vinden we het belangrijk dat kinderen uit gezinnen met een laag inkomen mee kunnen doen in onze gemeente"

Vrijdagmiddag 1 november gaat Kindpakket Westerkwartier live. Het kindpakket is voor kinderen uit gezinnen met een laag inkomen zodat zij mee kunnen doen in de samenleving. Voor elk kind is € 250,- beschikbaar en te besteden bij winkeliers in de gemeente Westerkwartier. Wethouder Bert Nederveen geeft 1 november tussen 13.00 uur en 14.30 uur de aftrap voor het kindpakket in Museum Wierdenland, Van Swinderenweg 10 in Ezinge.

“Als college vinden we het belangrijk dat kinderen uit gezinnen met een laag inkomen mee kunnen doen in onze gemeente. Ouders met een laag inkomen hebben vaak geen geld om bijvoorbeeld nieuwe kleding te kunnen kopen voor hun kinderen, een keer met ze naar het zwembad te kunnen gaan of een kinderfeestje te kunnen geven. Met het kindpakket kunnen we ervoor zorgen dat kinderen uit gezinnen met een laag inkomen ook zorgeloos kind kunnen zijn”, aldus wethouder Bert Nederveen van de gemeente Westerkwartier.

Kindpakket Westerkwartier
Bij het kindpakket zijn al bijna vijftig ondernemers uit het Westerkwartier betrokken. Ondernemers die nog niet zijn aangesloten maar wel belangstelling hebben, kunnen zich aanmelden via de gemeente. Het kindpakket is voor alle gezinnen met een inkomen tot 120% van de bijstandsnorm. Gezinnen die via de gemeente al gebruik maken van andere minimaregelingen ontvangen per brief bericht over het kindpakket. Gezinnen die niet bekend zijn, maar wel in aanmerking komen voor het kindpakket, kunnen een aanvraag indienen. Informatie hierover is verkrijgbaar via http://www.westerkwartier.nl/minima of via 14 0594.

Voucher met QR-code
Het kindpakket bestaat uit een voucher met een totaalwaarde van € 250,- per kind. Hiermee kunnen ouders en kinderen via een QR-code bij diverse ondernemers in de gemeente Westerkwartier terecht. Met het budget kunnen zij één of meerdere producten aanschaffen. De QR-code kunnen zij tot 1 november 2020 gebruiken, daarna vervalt het tegoed.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Schotse hooglanders in zuidhorn (7)

Schotse hooglanders zijn weer in ‘t park

14 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Laat de dieren met rust en honden aan de lijn!
Lees verder →
Team 3 kampioen 3e klasse

Jeugdteam ttv Talero 3 kampioen en succes bij de Table Stars

14 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Talero 3 is met een straatlengte voorsprong kampioen geworden in de 4e klasse en mag in het najaar in de 3e klasse uitkomen
Lees verder →
Tafel servies

Kies je voor een ronde of een rechthoekige salontafel

14 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Een woonkamer voelt pas echt prettig aan als meubels mooi op elkaar aansluiten
Lees verder →
Voorjaarskermis zuidhorn (1)

Voorjaarskermis Zuidhorn; Suikerspinnen en Springen en zwaaien

12 april 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Genieten onder een mooi zonnetje
Lees verder →
Auto frans hage

Vrolijke opening expositie ‘Klassiekers in de kunst”

12 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie bestaat uit prachtige schilderijen van oldtimer auto’s gemaakt door Frans Hage en verrassende, speelse door Dick Koppers geconstrueerde voertuigen, gemaakt van oude naaimachines.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

VZ, Pro, CU en VVD beste basis voor stabiel bestuur komende jaren in Westerkwartier

12 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk maakt plaats voor VVD Westerkwartier
Lees verder →