Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Kapperszaak in winkelcentrum Dorpsvenne

30 juni 2016    Zuidhorn-nieuws
Opening in augustus
Haadji-miran

Het laatste pand in het winkelcentrum aan de Dorpsvenne is verhuurd aan de familiekappersketen Promise.

Haadji Abdelkarim, zelf woonachtig in Zuidhorn, had al geruime tijd de wens om in zijn woonplaats een winkel te openen.  In zijn vestiging in Veendam ontvangt hij nu hele families vanuit Zuidhorn om zich te laten knippen. “Nu kunnen ze terecht in hun eigen dorp” zo zegt hij.

Door de groei van het dorp ziet hij kansen om van het bedrijf een succes te maken.

De heren en dames salon krijgt een moderne uitstraling en heeft naast de reguliere behandelingen verschillende specialiteiten. Epileren wordt op een traditionele wijze met een touwtje gedaan en mannen kunnen er terecht voor een scheerbeurt.

Een groot voordeel vindt Haadji de parkeergarage waar zijn klanten gratis kunnen parkeren. Zijn broer Miran zal samen met twee medewerkers in Zuidhorn werkzaam zijn.

De bouwvakkers leggen de laatste hand aan de verbouwing en vervolgens wordt er begonnen aan de inrichting. De planning is om begin augustus te openen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Klimaatadaptief-centrum (1)

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →
Nederveen

Met moeite een sluitende begroting van Wethouder Nederveen

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
"had het graag anders gezien voor mijn laatste begroting"
Lees verder →
Veiligheidsmarkt (1)

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn: informatie met een stukje banketstaaf

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
"Je buurt een beetje in de gaten houden"
Lees verder →
Job de bruin

Samen zingen met Job de Bruijn in de Dorpskerk Zuidhorn

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Job de Bruin is een oud predikant van de Dorpskerk en geniet landelijke bekendheid vanwege zijn muzikale activiteiten.
Lees verder →
Melkveehouderij hulshoff bedrijfsbezoek

Wenakker Westerkwartier bezoekt melkveehouderij Hulshoff in Marum

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hulshoff is niet alleen actief melkveehouder, maar ook lid van de werkgroep Wenakker en bestuurlijk actief
Lees verder →
Leden van de rekenkamer chris van der schors avelien haan en jan-willem van de kolk

Gemeenteraad Westerkwartier benoemt nieuw lid en herbenoemt twee leden van de Rekenkamer

16 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Rekenkamer onderzoekt of het gemeentebestuur het geld goed uitgeeft en of het beleid werkt zoals bedoeld.
Lees verder →