Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

KanaalPoP in zee met het “Grote Geld”

14 juli 2011    Zuidhorn-nieuws
KanaalPOP werft met RegioBank Lukkien & Schultinga hoofdsponsor van formaat

“Wij zijn enorm blij met de steun van Regiobank Lukkien & Schultinga voor onze 4e editie van KanaalPOP”, meldt Edwin Vis. Het economisch klimaat is op dit moment niet ideaal om sponsoren te werven. Gelukkig hebben we een heel brede steun van de ondernemers in en rond Zuidhorn. Echter met het wegvallen van de subsidie van de gemeente Zuidhorn dit jaar, moesten alle zeilen bij om KanaalPOP zijn 4e editie te kunnen laten plaatsvinden. Het binnenhalen van Regiobank Lukkien & Schultinga als hoofdsponsor is een geweldig resultaat als stap naar de toekomst. Met het vijfjarig jubileum in zicht, voelt dit als een overgang naar volwassenheid.

Door een prettig gesprek vorig jaar op het sponsordeck, zijn de eerste contacten met RegioBank gelegd. Onder het genot van een drankje hebben wij onze ambities vorig jaar gedeeld met hen. En zo kwam van het een het ander.

Henk Schultinga ziet onder andere door het wegvallen van de traditionele bankbedrijven uit Zuidhorn een kans om zich met Regiobank te profileren. “Juist een festival als KanaalPOP, dat breed gedragen wordt door de dorpen Noordhorn en Zuidhorn rond het kanaal, is het een ideale gelegenheid om Regiobank verder op de kaart te zetten.”
KanaalPOP is ooit begonnen vanuit een ideële doelstelling en dat moet zo blijven. Een gratis festival in het dorp voor jong en oud. Hierbij is vanaf de start van het festival steun gezocht bij de gemeente en de lokale ondernemers. “Het is erg jammer dat de gemeente op grond van haar bezuinigingsronde geen budget heeft kunnen vrijmaken voor deze editie. We hopen natuurlijk op wat steun van de gemeente voor ons jubileumjaar in 2012.” Nog elk jaar breidt het aantal sponsors gelukkig uit. “Dat maakt het organiseren van dit festival zo leuk”, meldt Patrick Wijninga, jongerenwerker van SWgZ en vanuit die rol medeverantwoordelijk voor de muziekprogrammering.

Op zaterdag 10 september wordt KanaalPOP om 14.00 uur geopend met een speciaal kinderprogramma.

Vanaf 15:00 uur zullen de bands het stokje overnemen. Dit jaar spelen de volgende artiesten op KanaalPOP: Lick, Rococo, de Heeren van Hertog, Hille Stellingwerf, Bond tegen Harries, Plaats Delict en TOF! Partyband. Het festival zal om 00:00 uur eindigen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Omd niehove

Veerkrachtig erfgoed in het Westerkwartier!

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De Stichting Open Monumentendag Westerkwartier kijkt met veel enthousiasme vooruit naar de aankomende Open Monumentendag op zaterdag 12 september 2026.
Lees verder →
Take one

Jeugdkorps Bicycle Showband Crescendo opent Streetparade en Take One 2026

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Take One eerste grote testcase voor Wereld Muziek Concours shows
Lees verder →
Biobased verduurzamen woningen

Feestelijk moment voor biobased verduurzamen van woningen in Leek

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De woningen krijgen een nieuw biobased dak voorzien van natuurlijke hennepisolatie, daarnaast wordt er hybridewarmtepomp en kunststofkozijnen geplaatst.
Lees verder →
Boot schip zee

Boottransport in Groningen: zo regel je het vervoer van je jacht

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Een jacht verplaatsen is geen kwestie van even een aanhanger huren.
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Van Londen naar Haren op de fiets voor Beatrixoord

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Tussenstop in Niebert bij wegrestaurant “In de Klaver” om kennis te maken met het bestuur van Vereniging Vrienden van Beatrixoord
Lees verder →
Plack

Nominaties Groninger Cultuurprijzen 2026 geopend

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn 3 categorieën: professionals, talent en amateurkunst. Iedere winnaar ontvangt € 5.000
Lees verder →