Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Kabouters nemen intrek in Johan Smit park - Initiatiefnemers MTB woedend!

22 april 2020    Zuidhorn-nieuws
Er zijn al verschillende huisje in het park gezien.
Kabouter

Zoals menigeen is opgevallen zijn er dit jaar, tot nu toe, nog geen Schotse Hooglanders geplaatst in het Johan Smitpark te Zuidhorn.

Dit zorgt voor een onverwachte terugkeer van kabouters. Deze kleine, flinke mannetjes die vaak gevraagd worden de afwas te doen, hebben zich de afgelopen jaren noodgedwongen terug moeten trekken. Dat had alles te maken met de alles vertrappende hoeven van de Hooglanders.

Er zijn al verschillende huisje in het park gezien.
De kabouters zijn enigszins schuw maar vriendelijk gevraagd willen ze wel op de foto. Maar gezien hun kleine gestalte en hun vermogen zich onzichtbaar te maken of verborgen te houden voor mensen is dat moeilijk.

De gemeente kan nog niet reageren of dit ook betekent dat de Hooglanders vanaf nu geweerd worden uit het park. De organisatie van de Mountainbike route ziet een complot en verdenkt de Stichting Behoud onze parken van het illegaal werven van kabouter families in Engeland. Door de Brexit willen veel Hobgoblins, zoals ze daar genoemd worden graag emigreren.

Er wordt gesproken over aparte paden en bruggetjes voor het kleine volk om ongelukken te voorkomen. Er wordt wel enige inzet van de kabouters verwacht. Gezien de ijverigheid lijkt dát geen probleem te worden.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Politieauto

Zichtbaar Veilig: excursie langs (on)veilige plekken in Westerkwartier

22 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Initiatief van Gemeenteraadsleden Annelie Bonnet (D66) en Myra Eeken-Hermans (PvdA)
Lees verder →
Ieder kind een boom-grootegast nederveen-jelmer 20-03-2026 fotoevertbuiten

Eerste fruitboom uitgereikt voor project ‘Ieder kind een boom’

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Basisschoolkinderen en schoolmedewerkers konden de afgelopen weken een gratis fruitboom aanvragen. In totaal hebben 3.240 liefhebbers een boom aangevraagd, een mooi resultaat.
Lees verder →
Ard van der tuuk burgemeester

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen 2026

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
gemeente Westerkwartier houdt vrijdag duidingsdebat in gemeentehuis
Lees verder →
Sterkwkwoning

Bloeiende partij Sterk Westerkwartier bedankt al haar kiezers!

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
verdubbeld van 3 zetels naar 6 zetels!
Lees verder →
Richard lamberst

Nieuwe kavels in de verkoop op bedrijvenpark Leeksterveld in Leek

20 maart 2026    Regio-nieuws
De afgelopen jaren hebben zich al veel bedrijven gemeld bij de gemeente.
Lees verder →
 

Meer dan 2.500 leerlingen doen mee aan 15e zwerfafvalactie van NDCE Westerkwartier

20 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
”Het is mooi om te zien hoe leerlingen zich hiervoor inzetten en samen zorgen voor een schonere en leefbaardere schoolomgeving en buurt.”
Lees verder →