Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Jubileumlezing “Geluk zit in een klein hoekje. Tien jaar De Bosvogel Coaching”

10 oktober 2016    Zuidhorn-nieuws
Marianne Vogel is als coach gespecialiseerd in stress, spanning en burn-out.
Marianne vogel 2014

Geluk: er wordt tegenwoordig veel over gepraat. Maar hoe belangrijk is het nu echt? En wat is het eigenlijk? De Zuidhornse coach Marianne Vogel gaat in haar lezing op zoek naar antwoorden. Ze doet dit ter ere van het 10-jarig bestaan van De Bosvogel Coaching. In die tien jaar coachen en lesgeven heeft ze veel geluk en ongeluk ontmoet. Maar vooral het volle leven: verdriet, hoop, mislukking, liefde, woede, verlangen en troost. Is dat iets anders dan geluk? Of bestaat geluk misschien juist daaruit? Kom luisteren en denk mee bij deze interactieve lezing met een knipoog.

Marianne Vogel is als coach gespecialiseerd in stress, spanning en burn-out. Ze heeft ook veel leeskringen en cursussen over levenskunst gegeven. Goed luisteren naar cliënten en aansluiten bij hun stijl en wensen is haar kracht. De toegang tot haar feestelijke jubileumlezing is gratis. Iedereen is van harte welkom, en u kunt gerust een collega of vriend(in) meenemen.

Datum: vrijdag 28 oktober 2016. Tijd: 15-17 uur. Plaats: Cultureel Centrum, Jellemaweg 3, Zuidhorn. Aanmelding (gewenst i.v.m. zaalruimte): m.m.vogel@hotmail.com. Kijk verder op http://www.debosvogel.nl.

Marianne Vogel
DE BOSVOGEL COACHING. BIJ STRESS, SPANNING EN BURN-OUT
Boslaan 7a
9801 HD Zuidhorn
0594-500334
www.debosvogel.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Brandweer-1

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn

13 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
14 oktober 2025 van 18:00 uur tot: 20:00 uur op De Overtuinen
Lees verder →
Startfest tolbert-2

StartFest: Ontdek jouw talenten

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
StartFest is dé plek waar bedrijven, organisaties en opleiders samenkomen om in contact te komen met nieuwsgierige bezoekers van alle leeftijden.
Lees verder →
Present

Stichting Present Westerkwartier zoekt een coördinator

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichting Present Westerkwartier wil mensen die graag een ander willen helpen en mensen die hulp hard nodig hebben bij elkaar brengen.
Lees verder →
Verbouwing de mantel

Verbouwing Hospice de Mantel gevierd

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
De Mantel is een warme jas om mensen heen
Lees verder →
Uitreiking prijzen doezum vrijwillgers cultuur en sport

Feestelijke uitreiking Leefbaarheidsprijs, Sportprijs en Cultuurprijs

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Oldewinkel Oldehove, Ina Manakane Vegelin van Let’s Move en CMV Juliana Aduard winnaars Leefbaarheid
Lees verder →
Hans haze en amb australie

Bezoek Australische ambassadeur Greg French aan gemeente Westerkwartier

12 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Ontvangst in het Abel Tasmanmuseum in Lutjegast.
Lees verder →