Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Joost de Haan; “Stukadoren is meer dan een vaardigheid “

16 februari 2019    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Ook goed advies is belangrijk
Joost-de-haan

Joost de Haan is sinds 2006 werkzaam als stukadoor en heeft in 2016 de overstap gemaakt naar het zelfstandig ondernemerschap.

In de 10 jaar dat Joost in loondienst werkte heeft hij veel ervaring opgedaan in zowel de particuliere als bedrijfssector. Hij is werkzaam geweest op grote en kleine projecten, nieuwbouw en renovatie en heeft onderwijl zijn diploma’s behaald. Vorig jaar besloot hij voor zichzelf te beginnen en een bedrijf te starten.

Goed advies
“Stukadoren is meer dan een vaardigheid en het beheersen van de juiste techniek”, zegt Joost. “Het is namelijk ook belangrijk om goed te adviseren en mee te denken met elk project. Mijn werkgebied bestaat uit de provincies Groningen, Drenthe en Friesland. In overleg neem ik ook werk aan buiten het aangegeven werkgebied. Ik werk voor zowel bedrijven als particulieren en werk nauw samen met diverse klusbedrijven”.

Joost vindt elke klant belangrijk en maakt graag tijd vrij om alle wensen te bespreken. Heeft u een nette vakbekwame stukadoor nodig en benieuwd naar wat Joost voor u kan betekenen? Bel of mail gerust voor een vrijblijvende offerte.
Naast het Traditionele stukadoorswerk, Pleisterwerk, Fijn schuurwerk en Buiten stucwerk verzorgt Stukadoorsbedrijf de Haan tevens Decoratief stucwerk.

Decoratief stucwerk
De nieuwste trend in Decoratief stucwerk is betonlook. De naam zegt het al, het is stucwerk met de uitstraling van beton. Het heeft een robuust en industrieel karakter, maar door de strakke afwerking en het spelen met kleuren en overgangen ook zeer modern. Kortom een unieke vorm van wand afwerking.

Stukadoorsbedrijf de Haan
van Houtenstraat 17
9801 KH Zuidhorn
Tel: 06 – 519 780 35
www.stukadoorsbedrijfdehaan.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Lex van wijngaarden

Eerste Westerkwartje voor Lex van Wijngaarden

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Speciale onderscheiding voor inwoners die zich structureel op een bescheiden maar betekenisvolle manier inzetten
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Trap Aan! zorgt voor een muzikaal tintje tijdens Brandstof

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Eerste bijeenkomst van Gronings Vuur Westerkwartier
Lees verder →
Christel elshout pluim jan26

Christel Elshout organiseerde 30 jaar Leekster Gedichtendag: Pluim van PvdA

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
"volgende keer zit ik als publiek in de zaal.”
Lees verder →
Startsein spoor  leek centraal 2

Onderzoek verlenging spoor Nienoord naar centrum Leek

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Onderdeel van de totaalvisie van Nienoord en sluit aan bij het Masterplan Leek-Tolbert
Lees verder →
Aftrap-isolatietondersteuning-nijbegun

Aa en Hunze, Noordenveld, Tynaarlo en Westerkwartier helpen inwoners met gezamenlijke isolatieaanpak

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
In september al start in Westerkwartier
Lees verder →
Klaverjassen kaarten

Klaverjastoernooi vrienden van Beatrixoord

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Toneeluitvoering Vrienden van Beatrixoord gaat niet door
Lees verder →