Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Johnny Cash van het Noorden naar Noordhorn

13 september 2023    Zuidhorn-nieuws
zaterdag 16 september huiskamerconcert in Gouden Leeuw
Hans hannemann

Hans Hannemann (2m02) is de Grootste Singer-songwriter van Nederland. Gezegend met een laag, ruig en krachtig stemgeluid wordt hij ook wel de Johnny Cash van het Noorden genoemd. Hij is door Gouden leeuw eigenaar Paul Ros gevraagd het eerste huiskamerconcert te geven. Dat is op zaterdag 16 september om 21.00 uur. Entree 7,50 te bestellen via 06-24399936. Er is ruimte voor 45 a 50 personen

Hans Hannemann vertrekt na een korte episode op de Tilburgse Rockacademie op zijn 20e naar Dublin om daar als barpianist en organist van een gospelkoor zijn brood te verdienen. Terug in Nederland bouwt hij in Nieuwe Pekela zijn analoge Twang Wolf opnamestudio, waar hij sleutelt aan zijn eigen songs en ook met andere bands werkt, waaronder Krezip. Na een samenwerking met Douwe Bob verschijnen er drie singles, maar blijft Hans nog altijd vooral bekend onder de muzikale fijnproevers van ons land.

In 2019 trekt Hans de stoute schoenen aan en meldt zich voor deelname aan The Voice. Er moet iets gebeuren om het land te overtuigen van zijn kunnen. En met succes. Zonder compromissen schopt Hans het onverwacht ver in de tv-show. Kort daarop ontvouwt zich een liefdesdrama in zijn leven dat voor een filmscript nog te ongeloofwaardig zou zijn. Maar misschien was dat juist nodig. Met hulp van goede vrienden JP Hoekstra en Matthijs van Duijvenbode zet De Hardst Bedrogen Singer-songwriter van Nederland zijn boosheid en verdriet om in een berg songs die ervoor zorgen dat alles op zijn plek valt. Hans Hannemann spaart niemand, vooral zichzelf niet. 

meer over Hannemann op Facebook

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Dichtclub summerproat

Dichtclub op Summerproat: 74 unieke woorden voor zes dichters

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Woorden als "schutteldoek"; en "skutteldoek"
Lees verder →
College 2026

Nieuw college van B&W Westerkwartier

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
burgemeester Van der Tuuk met de wethouders Haze (VZ Westerkwartier), Lamberst (VZ Westerkwartier), Schollema (PRO), Steenbergen (ChristenUnie Westerkwartier) en Betten (VVD).
Lees verder →
Politie insluipers inbraak

Voetjes-actie maakt inwoners bewust van inbraakrisico’s

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Medewerkers van gemeente Westerkwartier, politie en woningcorporatie Wold & Waard maakten afgelopen week rondes door verschillende dorpen in de gemeente.
Lees verder →
Veiligheidsdag2026

Veiligheidsdag Westerkwartier: zet hem vast in je agenda

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 29 augustus staat Familiepark Nienoord in Leek volledig in het teken van veiligheid.
Lees verder →
Slaapkamer bed

Het beste bed voor zijslapers, rugslapers en buikslapers

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Lekker wakker worden begint bij een bed dat past bij jouw lichaam en slaaphouding. Als je nek, schouders of rug ’s ochtends vaak stijf aanvoelen, kan de ondersteuning beter. Een fijn bed geeft rust, voelt comfortabel en helpt je ontspannen liggen. Daardoor slaap je dieper en stap je...
Lees verder →
Hero

Een dorpsactiviteit voorbereiden: kleding op de takenlijst vóór de laatste week

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij verenigingen en dorpsactiviteiten wordt kleding vaak gezien als detail. In werkelijkheid beïnvloedt het herkenbaarheid, foto's en de rust van de organisatie.
Lees verder →