Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Joh Smitpark swingt met The Dance Area

15 mei 2021    Zuidhorn-nieuws - fotos
Dans marathon met ruim 100 dansers
Dance area marathon (7)

Zaterdag 15 mei organiseerde dansschool The Dance Area een marathon in het Joh Smitpark te Zuidhorn. Zowel ’s ochtends als ’s middags dansten de leerlingen van Angela en Alfred.

Het was het slotakkoord van een sponsoractie die gehouden werd om in plaats van het jaarlijkse eindoptreden ( vanwege Corona niet mogelijk )  een film op te nemen. De film die op diverse locaties en met medewerking van de leden gedraaid zal worden kan dan op een bepaalde dag en tijdstip worden uitgezonden. Sponsoren, leden en ouders kunnen dan toch gelijker tijd het evenement beleven.

Het streefbedrag van 2500 euro werd ruim overschreden, er is maar liefst 3588 euro bijeen gedanst!

The Dance Area van Angela en Alfred is in 2013 opgericht onder de naam  Dansstudio A&A en heet sinds 2018 The Dance Area. De leden uit diverse leeftijdsgroepen, komen uit Aduard, Zuidhorn, Oostwold, Noordhorn en Niekerk. Er zijn leslocaties in Oldehove, Aduard en Zuidhorn.

 Sponsoren van dit evenement waren: Pro Ontwerp Leek (waardecheque), Oudebosch Groningen ( fruit snacks ) en Kamphuis Verswinkel Noordhorn ( groente snacks )

Meer informatie op https://thedancearea.nl

  • Dance area marathon (18)
  • Dance area marathon (4)
  • Dance area marathon (11)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →
Woonplannen

Bewonersavonden derde fase woonplannen van start

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In totaal komen er nog zes nieuwe woonplannen voor 24 dorpen
Lees verder →
Kabelgoottegels

Gemeente Westerkwartier start pilot met kabelgoottegels voor laden elektrische auto’s

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Met kabelgoottegels kan een laadkabel veilig in de stoep worden weggewerkt.
Lees verder →