Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Jeroen Betten nieuwe fractievoorzitter VVD Westerkwartier

24 juli 2023    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
“tijd dat de VVD een wethouder gaat leveren”
Jeroen betten vvd

Jeroen Betten is vanaf 1 augustus 2023 de nieuwe fractievoorzitter van de VVD in de gemeenteraad van het Westerkwartier. Dat heeft de VVD-fractie onlangs laten weten aan de lokale leden van de VVD. De 27-jarige neemt het stokje over van Jan van der Laan, die als gemeenteraadslid actief blijft voor de VVD.

Betten, geboren, getogen en nog steeds woonachtig in Zevenhuizen was eerder gemeenteraadslid van december 2021 tot maart 2022. Van oktober 2019 tot december 2021 en van maart 2022 tot maart 2023 was hij fractie-assistent namens de VVD.  Jeroen Betten studeert aan de Rijksuniversiteit van Groningen "Nederlands recht" met als specialisatie Staats- en Bestuursrecht.

Ambitie
“In 2026 zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen. De VVD zit sinds de oprichting van het Westerkwartier in de oppositie. Het wordt tijd dat de VVD een wethouder gaat leveren in het College. Daarvoor is een goed resultaat nodig. We hebben zoveel als mogelijk steun nodig van onze inwoners, zodat wij daarna nog beter voor hen kunnen opkomen”.

“Dat doen we met een sterk liberaal geluid in het Westerkwartier. Uitgangspunten zijn: ruimte voor ondernemers en inwoners, minder regels vanuit de overheid, zo laag mogelijke belastingen, verstandig en realistisch beleid waarbij goed op het huishoudboekje van de gemeente wordt gepast. Vooral luisteren naar en spreken met de inwoners en de ondernemers”.

Huidig fractievoorzitter Jan van der Laan laat weten de voorzittershamer met veel vertrouwen door te geven aan de nieuwe liberale generatie in de persoon van Jeroen Betten.

  • Van der laan
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Geheugenspel droomtocht visvliet

Niet vergeten: Stemmen op geheugenspel Visvliet

12 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Eise Eisinga Droomtocht Visvliet dingt mee aan Kern met Pit prijsvraag
Lees verder →
Brug noordhorn open winter

Bouw hellingbanen fietsers Noordhorn begint volgende week

09 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Brug lager: gebruik van de hellingbanen eenvoudiger
Lees verder →
Bert nederveen 2022

Onvoldoende zicht op financieel kwetsbare inwoners zonder bijstandsuitkering

09 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Rekenkamer Westerkwartier: inkomensbeleid op orde, maar kwetsbare groepen nog onvoldoende bereikt
Lees verder →
Sneeuwpoppen

Sneeuw, Gladheid en strooien in onze gemeente

07 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ook te glad voor Milieuboer, volgende week weer
Lees verder →
Hoogspanningslijn mast

Inloopbijeenkomst Ondergrondse hoogspanningslijn tussen Vierverlaten en Brillerij

07 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Belangrijk voor het stroomnet in de regio Winsum en Grijpskerk
Lees verder →
Dorpshuis Yt humsterland

Verduurzaming van maatschappelijk vastgoed in Groningen aantrekkelijker

06 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dorpshuis ’t Humsterland uit Oldehove verduurzaamt met rentekorting
Lees verder →