Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Jazz te Gast: Bijzondere muziek en een onovertroffen ambiance

7 juni 2015    Zuidhorn-nieuws - fotos
toegankelijke muziek en soms muziek waar de luisteraar wat meer moeite voor moest doen
Jazztegast (8)

Om 14:00 uur werd ‘Jazz te Gast’ op feestelijke wijze geopend door Wethouder Henk Bakker. Het applaus wat hij in ontvangst nam sluisde hij gelijk door naar de jeugd achter hem die met behulp van drumstokken, bezems en een oude bestelbus de opening muzikaal kracht bijzetten.

Vervolgens ging het in optocht achter de flitsende boys van Dr. Brass naar Arnichem waar in het zonnetje genoten kon worden van Shirma Rouse. Binnen no time had ze haar zittende publiek in de benen.

De rest van de dag en avond kon in verschillende tuinen van de prominente woningen aan de Gast, geluisterd en gekeken worden naar Jazz optredens van een keur aan artiesten.

Het was een heerlijke sfeer met toegankelijke muziek en soms muziek waar de luisteraar wat meer moeite voor moest doen. Dat was ook een van de doelstellingen van het festival; het publiek in contact brengen met muziek die je niet vaak hoort.

Op het talentenpodium  kregen musici uit de regio de kans om hun kunnen te vertonen, o.a. Susan Koek was daar te beluisteren.

Op straat was er her en der de mogelijkheid om, in stijl, een kopje koffie of snack te bestellen en om 18.00 werd er aan een lange tafel een diner geserveerd waaraan tweehonderdvijftig mensen deelnamen.

Het slotakkoord werd gespeeld in de tuin van Arnichem, het Noordpool Orkest speelde met jong talent, Shirma, Kim Hoorweg, Michael League, Karl Seglem en Morris Kliphuis.

Een geslaagde dag waarop de bewoners gastvrij hun straat openstelden en de bezoekers vergasten op een bijzondere muziek en een onovertroffen ambiance.

 

» Bekijk veel meer foto's

  • Jazztegast (77)
  • Jazztegast (95)
  • Jazztegast (105)
  • Jazztegast (107)
  • Jazztegast (117)
  • Jazztegast (147)
  • Jazztegast (140)
  • Jazztegast (154)
  • Jazztegast (165)
  • Cg1miuuw0aaksgp
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Trein 2026

Met emissievrije trein van Zuidhorn naar Stad ( en Ljouwert )

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Onderzoek gestart naar emissievrije treinen op Noordelijke spoorlijnen
Lees verder →
130617 fietsend naar groningen-12

Doortrappen 2026 in het Westerkwartier

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In juni staat veilig fietsen centraal in het Westerkwartier.
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke beleeft nog primeur in zijn laatste seizoen

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
onverwacht opgeroepen om vanaf woensdag te koersen in de Ronde van Hongarije.
Lees verder →
Hans haze vz

Start verkoop negen bouwkavels in ’t Roblespark Grootegast

12 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Blijven bouwen voor verschillende doelgroepen
Lees verder →
Jarina gopali

Verhalen van Gronings Vuur: Jarina Gopali - Namasté

12 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Gronings Vuur reist van 2022 tot en met 2026 door de provincie Groningen.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Wijzigingen openingstijden, Doortrappen & raadsoverleggen

12 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 12 mei
Lees verder →