Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Jan Wildeboer deed mee aan de Alpe d’huzes

17 juni 2012    Zuidhorn-nieuws
Avontuur op de Alp een van de acties om geld in te zamelen voor de strijd tegen kanker
Vakantie franse alpen 2012 321

Jan heeft de Alpenreus 2x beklommen. Dat is 2x minder dan gehoopt. Dit kwam mede doordat hij op doktersadvies 2x mocht fietsen.
Toch heeft hij het als een geweldige evenement ervaren. De saamhorigheid die de hele week op de berg aanwezig was was enorm. Iedereen sprak met elkaar, hielp elkaar en wisselde spullen uit als bidons, jasjes, petjes enz.

Jan Wildeboer: "Na een nachtelijke afdaling van het dorp Huez om 03:30uur met nog 1000 medestanders werd om 04.30 het startschot gegeven door de Tour de France directeur Christian Prudhomme
Om 05:07uur reed ik over de startmat en begon dan eindelijk mijn avontuur. Ontroerend was te zien hoeveel mensen op dat hachelijke tijdstip al langs de kant stonden om ons aan te moedigen. Na 21 bochten en 15km klimmen heb ik na 1:47uur te hebben gefietst de finish bereikt. Hier kon ik bij een collega uitblazen en de bidons weer vullen voor de 2e rit. Na mij ingesmeerd te hebben tegen de zon ben ik aan de afdaling begonnen. Dit is een kunst op zich. Een half uur lang geconcentreerd afdalen met de vingers aan de remmen. Beneden aangekomen het windjackje van de werkgever in het publiek gegooid en weer naar boven".

De 2e klim was een stuk zwaarder, de temperatuur was al snel opgelopen en het lichaam protesteerde. In de beroemde bocht 7 heeft hij telefonisch contact gezocht met vrouw en kinderen. Die waren al wandelend onderweg naar het dorpje Huez. Daar heeeft hij op ze gewacht en mocht hij een cheque van CBS de Windroos ter waarde van 830 euro in ontvangst nemen. Hierna heeft hij na ca 1uur zijn tocht vervolgt naar de top.

Jan:"Ik wil alle sponsors, donateurs en de mensen die mij gesteund hebben via mij actie bij Albert Heijn (opbrengst 842 euro) Hartelijk danken.
Dankzij jullie heb ik ca 4500 euro opgehaald voor de KWF. Voor de mensen die nog toezeggingen hebben gedaan er kan nog » gedoneerd worden!"

 

  • Vakantie franse alpen 2012 309
  • Vakantie franse alpen 2012 342
  • Vakantie franse alpen 2012 362
  • Vakantie franse alpen 2012 364
  • Nieuws-alpe2012 200
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →