Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Jan Rossing Kloukste Grunneger 2019

2 januari 2020    Zuidhorn-nieuws
Hij won oudejaarsvond de finale
Rossing-klouk


Jan Rossing uit Zuidhorn mag zich de Kloukste Grunneger 2019 noemen. Hij won oudejaarsvond de finale van de kennisquiz Klouk.

Rossing nam het in de finale op tegen Greet Niewold uit Haren en Harjo Kiel uit Onstwedde. De finale van Klouk vond dit jaar plaats in De Groanrepubliek in Bad Nieuweschans, de voormalige stoomlocomotievenloods.

Na de eerste drie spelrondes was Greet Niewold de eerste kandidaat die afviel. De finaleronde werd dus gespeeld tussen Jan Rossing en Harjo Kiel. Uiteindelijk wist Jan Rossing de meeste punten te scoren en won hij de eervolle titel 'Kloukste Grunneger 2019'.

bron RTV Noord

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

4 mei 2023 (1)

Jaarlijkse Nationale 4 mei herdenking in Zuidhorn

20 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Maandag 4 mei – 19.30 uur: herdenking bij het monument in het Wilhelminapark
Lees verder →
Team 1 eind 2526

Teams ttv Talero snakken naar eind seizoen

20 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de laatste competitieronde konden geen teams van ttv Talero meer promoveren of degraderen.
Lees verder →
Omd niehove

Veerkrachtig erfgoed in het Westerkwartier!

20 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De Stichting Open Monumentendag Westerkwartier kijkt met veel enthousiasme vooruit naar de aankomende Open Monumentendag op zaterdag 12 september 2026.
Lees verder →
Vogel

​De veelzijdigheid van een luchtbuks in Nationale parken

20 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Nationale parken zoals Nationaal Park de Alde Feanen staan vaak bekend om de uitgestrekte natuurgebieden, rust en rijke fauna.
Lees verder →
Take one

Jeugdkorps Bicycle Showband Crescendo opent Streetparade en Take One 2026

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Take One eerste grote testcase voor Wereld Muziek Concours shows
Lees verder →
Biobased verduurzamen woningen

Feestelijk moment voor biobased verduurzamen van woningen in Leek

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De woningen krijgen een nieuw biobased dak voorzien van natuurlijke hennepisolatie, daarnaast wordt er hybridewarmtepomp en kunststofkozijnen geplaatst.
Lees verder →