Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Inwoners Westerkwartier erg tevreden over Wmo- en leerlingenvervoer

16 april 2024    Zuidhorn-nieuws
Ouders van leerlingen en Wmo-reizigers waarderen de behulpzaamheid van de chauffeur
Taxi nuis publiek vervoer

Ouders van kinderen in het leerlingenvervoer en inwoners met een Wmo-pas in het Westerkwartier zijn erg tevreden over het Publieke Vervoer. Dit blijkt uit het tevredenheidsonderzoek over het jaar 2023. Ouders beoordelen leerlingenvervoer met een 8,2. Wmo-reizigers geven zelfs een 8,3. Dat is een groot compliment voor vervoerder Taxi Nuis in de gemeente Westerkwartier.

Resultaten
Ouders van leerlingen en Wmo-reizigers waarderen de behulpzaamheid van de chauffeurs. De reizigers zijn blij met hoe professioneel de chauffeur is en hoe goed hij/zij kan rijden. Reizigers met een Wmo-indicatie vinden het belangrijk dat een chauffeur klaar staat om een handje te helpen bij het in- en uitstappen. Ook vinden zij het fijn als de chauffeur opmerkt wanneer er nog net even wat extra hulp nodig is. Een ruime meerderheid van de ouders/ verzorgers van kinderen in het leerlingenvervoer is tevreden of erg tevreden met het contact met de vervoerder en de goede bereikbaarheid van de telefooncentrale.

Publiek Vervoer
Voor iedereen in de samenleving is het belangrijk zich te kunnen verplaatsen. Of dat nu is met eigen vervoer, het openbaar vervoer of op een andere manier. Al die keuzes zijn niet voor iedereen vanzelfsprekend. Kinderen tussen de 4-18 jaar die door ziekte, handicap of gedragsproblemen niet zelfstandig of onder begeleiding naar school kunnen mogen daarom gebruik maken van Publiek Vervoer. Dat geldt ook voor inwoners met een Wmo-indicatie die zich niet of verminderd zelf kunnen redden.   

Wethouder Publiek Vervoer Harry Stomphorst: “Deze resultaten zijn een enorme blijk van waardering voor het mooie werk van onze vervoerder Taxi Nuis. We zijn dan ook trots op Taxi Nuis en complimenteren hen met het behaalde resultaat.”

Eind 2024 vindt het volgende klanttevredenheidsonderzoek plaats.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zwembad

Zwemkasteel Nienoord bijna financieel kopje onder, gemeente springt bij

29 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Gemeente Westerkwartier verleent extra subsidie van 150.000 euro en onderzoekt of er wel een toekomst is voor het zwemkasteel
Lees verder →
Be schollema

Piloersmaborg gastheer openingsmoment Open Monumentendag 2026

28 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
wethouder Bé Schollema geeft startsein voor de verschillende activiteiten in het kader van Open Monumentendag.
Lees verder →
Denk vooruit

Bijeenkomsten over weerbaarheid in noodsituaties

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe kunnen we elkaar in ons dorp helpen als zich een noodsituatie voordoet?
Lees verder →
Hockey (10)

Hockeyclub Westerkwartier doet wereldrecordpoging hooghouden

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Het huidige record staat op 168 mensen die tegelijk de bal hooghouden.
Lees verder →
Annelie bonnet

Annelie Bonnet nieuwe fractievoorzitter D66 Westerkwartier

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
D66 Westerkwartier begint nieuwe politieke seizoen met nieuwe rolverdeling en scherpe oppositiekoers
Lees verder →
Auto stuur

Hoeveel auto past binnen jouw budget? Kijk verder dan de aanschafprijs

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Heb je budget voor een kleine stadsauto, een gezinsauto of een ruime SUV?
Lees verder →