Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Inloopavond nieuwbouw Zonnehuisterrein Zuidhorn

25 juni 2010    Zuidhorn-nieuws
Het voormalige Zonnehuisterrein in Zuidhorn krijgt een nieuwe bestemming. Dinsdag 29 juni 2010 presenteert Trebbe Oost & Noord de ontwerpplannen aan de omwonenden. De inloopmiddag/avond vond plaats op 29 juni 2010 in

Het voormalige Zonnehuisterrein in Zuidhorn krijgt een nieuwe bestemming. Dinsdag 29 juni 2010 presenteert Trebbe Oost & Noord de ontwerpplannen aan de omwonenden.

De inloopmiddag/avond vond plaats op 29 juni 2010 in hotel In ’t Holt (Hoofdstraat 2) in Zuidhorn. Behalve omwonenden waren ook andere geïnteresseerden van harte uitgenodigd.

Tussen 17.00 uur en 20.00 uur konden zij in het hotel terecht voor informatie over de huidige stand van zaken. Diverse tekeningen en panelen gaven een beeld van de plannen. De architect en de projectontwikkelaar waren aanwezig om de plannen toe te lichten en eventuele vragen te beantwoorden.

Verhuizing woonzorgcentrum
De locatie van Het Zonnehuis komt vrij vanwege nieuwbouw van het woonzorgcentrum in de Oostergast. Na de zomervakantie wordt de nieuwe locatie in gebruik genomen. Om de nieuwbouw op de oude locatie mogelijk te maken, moet een bestemmingsplanprocedure worden doorlopen.

Globale nieuwbouwplannen
Globaal omvatten de plannen van Trebbe een (zorg)appartementencomplex met commerciële ruimten aan het Holtplein, een kantoor(woon)villa, woningen en een aantal vrije kavels.

De woningen in het plangebied liggen aan het water. Twee-onder-één-kappers en woningen met een volledig woonprogramma op de begane grond worden afgewisseld met vrijstaande woningen. Samen zorgen ze voor een gedifferentieerd woonprogramma. De vrije kavels worden uitgegeven voor particulier opdrachtgeverschap met architectuur passend binnen het beeldkwaliteitsplan.
25-06-2010

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wijnloop zuidhorn 2026 (1)

Wijnloop Zuidhorn; Zon in het glas

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Voornamelijk een "vrouwenuitje"
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Presentatie coalitieakkoord Westerkwartier

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
En beoogd wethouders worden namens de vier partijen voorgesteld
Lees verder →
Chris mulder winnaar categorie 3 hunebed-rlt emmen

Chris Mulder wint Hunebed-ranglijsttoernooi in categorie 3

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst werd in Emmen een landelijk ranglijsttoernooi georganiseerd.
Lees verder →
Marloeseilander2026

Marloes Eilander vrijwilliger van het jaar bij K.V. Zunobri

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Tiekstra roemde haar enorme inzet en toewijding voor de jeugd van Zunobri.
Lees verder →
Wethouder harry stomphorst op zijn afscheidsreceptie met naast hem zijn vrouw ria

Harry Stomphorst neemt afscheid als wethouder gemeente Westerkwartier

19 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Bestuurder dichtbij inwoners
Lees verder →
Allersmaborg

Ontdek het wierdenlandschap van Ezinge

19 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
excursie langs museum Wierdenland, wierde Ezinge en tuinen Allersmaborg
Lees verder →