Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Inbrekersgilde plaagt Grijpskerk

24 juli 2010    Zuidhorn-nieuws
Grijpskerk - Ondernemers op bedrijventerrein De Rietlanden in Grijpskerk worden regelmatig geplaagd door ongewenst bezoek. Zo werd tot driemaal toe circa honderd liter diesel getankt uit een vrachtauto op het parkeerterrein van

Grijpskerk -
Ondernemers op bedrijventerrein De Rietlanden in Grijpskerk worden regelmatig geplaagd door ongewenst bezoek. Zo werd tot driemaal toe circa honderd liter diesel getankt uit een vrachtauto op het parkeerterrein van Casula Alimentari; een groothandel in Italiaanse producten. De activiteiten van de criminelen zijn vastgelegd op een bedrijfscamera. De beelden zijn inmiddels overhandigd aan de regiopolitie Groningen. "De beelden zijn voor ons een goed aanknopingspunt om te gaan rechercheren", zegt een woordvoerder van de politie.

Ook andere ondernemers op bedrijventerrein werden bezocht. Bij handelsonderneming Zuidema verdwenen onder meer een hogedrukspuit en zogenoemde stenenknippers. Bij aannemersbedrijf Dijkstra werd het slot van een container doorgeknipt, waarbij spullen zijn weggenomen.

Het inbrekersgilde is met name actief bij bedrijven die gevestigd zijn aan de Van Damstraat. Het valt ook de politie op dat dit deel van De Rietlanden last heeft van inbrekers, terwijl een ander deel van het bedrijventerrein dat 's avonds en 's nachts beveiligd is met slagbomen, van deze criminele activiteiten gevrijwaard blijft. "De Van Damstraat is een doorgaande weg die je nu eenmaal niet kunt afsluiten", aldus de politie.
24-07-2010 dvhn

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Theatergroep fier

Nogmaals FIERRR op Niehove….

29 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
twee extra voorstellingen in september
Lees verder →
Eisseshof

Filmhuis Niehove start zesde seizoen

29 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
In het winterseizoen (van oktober tot en met april) met tussenpozen van 3 weken filmvoorstellingen
Lees verder →
Zaklamp stroomstoring

Ben jij voorbereid op 72 uur zonder stroom of water?

28 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Bijna de helft van de Nederlanders heeft een noodvoorraad aangelegd.
Lees verder →
Joris-bot

Ontsnapte hond zet buurt op stelten

28 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Kat in de gordijnen en kat in de boom
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over openingstijden gemeentehuis, scootmobieltraining & Ben jij voorbereid?

28 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 28 juli
Lees verder →
Trampoline 31-ai-generated-

Zo maak je je tuin klaar voor een trampoline

28 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor een fijne speelplek in de tuin is wat voorbereiding prettig, want kinderen willen vooral plezier maken zonder gedoe
Lees verder →