Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

´Ik zou niet weten wie dat op gegeven heeft`

18 juli 2011    Zuidhorn-nieuws
In het Dagblad van afgelopen zaterdag stond een pagina met advertenties en informatie over Zuidhorn. De heer Wegman senior las tot zijn schrik dat de gepubliceerde datum van de najaarskermis niet klopt. De

In het Dagblad van afgelopen zaterdag stond een pagina met advertenties en informatie over Zuidhorn. De heer Wegman senior las tot zijn schrik dat de gepubliceerde datum van de najaarskermis niet klopt.

De organisator van de kermis in Zuidhorn laat hierbij de juiste informatie weten.

Van donderdag 29 september t/m zondag 2 oktober organiseert de Paardensportvereniging Zuidhorn weer een grote najaarskermis met voor elk wat wils op het Holtplein en Hoofdstraat Zuidhorn.

Zaterdagmiddag is er een rommelmarkt op het parkeerterrein van Hotel in ’t Holt. De heer Wegman zou graag deze markt wat groter zien en probeert er ook curiosamarkt en boekenmarkt van te maken.
Voor opgave kunt u bellen met Dhr J Wegman Tel.: 0594-505579

Tevens is er weer een clown op het kermisterrein aanwezig met ballonnen voor de kinderen en om weer veel bonnen uit te delen voor een gratis rit!

’s Avonds wordt er om 22.00 uur een prachtig vuurwerk ontstoken op de locatie van het oude Zonnehuis vlakbij de kermis. Ook dit is gratis te bewonderen.

Zondag 2 oktober kunt u vanaf 13.00 starten voor de zeer bekende gezelligheidsrit voor auto’s en motoren bij Hotel in ’t Holt.

Dit kost slechts 4 euro per voertuig. U krijgt daarvoor onderweg koffie en koek en na afloop kunnen alle deelnemers een prachtige prijs mee naar huis nemen.

Dit is zeker de moeite waard want er zijn diverse geweldige hoofdprijzen.

Tenslotte is het zondag eurodag op de kermis: alle attracties draaien dan voor 1 euro per rit.

Er is weer genoeg te doen in Zuidhorn.

Dit alles wordt u aangeboden door de Paardensportvereniging Zuidhorn



(De heer Wegman gooit elk jaar een handgeschreven brief door de bus met de informatie, een zo langzamerhand ongewoon verschijnsel in het digitale tijdperk.)

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →