Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Hoe ondernemers in Zuidhorn grip houden op hun digitale veiligheid

15 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Kantoor man

Zuidhorn is jong, dynamisch en volop in ontwikkeling. De ondernemersgeest leeft hier, of je nu werkt vanuit een flexplek in het centrum, je eigen kantoor hebt op bedrijventerrein De Binderij of thuis achter de keukentafel je bedrijf runt. Maar met die groei en digitalisering komt ook een andere realiteit: je hebt steeds meer digitale accounts nodig om je werk te kunnen doen.

Van CRM-systemen tot boekhoudsoftware, van cloudopslag tot webhosting, de lijst met tools groeit snel. En elk van die platforms vraagt om een wachtwoord. Het gevolg? Een wirwar aan inloggegevens, of juist het risico dat je overal hetzelfde wachtwoord gebruikt.

Waarom wachtwoorden in je hoofd (of schriftje) bewaren niet meer werkt
In de praktijk zie je het vaak: ondernemers die hun wachtwoorden onthouden, in een notitieboekje schrijven of in de browser opslaan. Dat lijkt handig, tot het misgaat. Bijvoorbeeld als je laptop crasht, je iets deelt met een medewerker via de mail of je per ongeluk inlogt op een phishing pagina.

Juist als je meerdere systemen gebruikt - en dat doen de meeste ondernemers in Zuidhorn inmiddels - is het slimmer om al die inloggegevens goed te organiseren. Een business password manager helpt je daarbij. Dit is een veilige digitale kluis waarin je al je zakelijke wachtwoorden opslaat, zonder dat je ze allemaal zelf hoeft te onthouden.

Handig voor solo-ondernemers én teams
Overzicht houden is belangrijk. Met een business password manager log je snel in op alle platforms, werk je efficiënter en kun je veilig accounts delen met collega’s of tijdelijke samenwerkingspartners. En zodra iemand geen toegang meer nodig heeft, trek je die net zo makkelijk weer in. Het mooie is dat je er in het dagelijks werk bijna niets van merkt. Je bespaart tijd, voorkomt frustratie en werkt automatisch veiliger, zonder gedoe of technische kennis.

Slimmer werken begint bij overzicht
In een stad als Zuidhorn, waar innovatie en ondernemerschap hand in hand gaan, is het logisch dat ook de digitale basis op orde moet zijn. Je hoeft geen grote IT-afdeling te hebben om dat goed aan te pakken. Met de juiste tools regel je het gewoon zelf, op een manier die past bij jouw bedrijf en werkwijze.

Een business password manager is geen luxe, maar een praktische stap die je helpt om je digitale werkomgeving strak en veilig te houden. En dat is precies wat je nodig hebt in een stad waar elke dag kansen ontstaan.

 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Buiten beter-app

Buitendienst Westerkwartier werkt gewoon door in de vakantieperiode

11 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
BeterBuiten-app werkt, ook in vakantietijd
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Bauke Mollema knalt als vanouds in Oostenrijk

11 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In zijn laatste seizoen rijdt Bauke Mollema momenteel als in zijn beste dagen rond in de Ronde van Oostenrijk.
Lees verder →
Oversteekplaatsen noordster

Veilig naar school na de vakantie bij De Noordster Zuidhorn

09 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Gemeente Westerkwartier verbetert de verkeersveiligheid voor voetgangers rondom de basisschool
Lees verder →
Kamphuisgroentenoordhorn (2)

Noordhorn helpt getroffen Groenteboer met steunactie na blikseminslag

08 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
"belangrijk voor het dorp"
Lees verder →
Hayemaheerd-

Niet meer slapen in het stro bij Hayemaheerd

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Het Strohotel, de camping, de feest- en vergaderlocatie - gaat sluiten
Lees verder →
Abutilon-2019 (3)

Jan-Chris en Greta Melishoek stoppen!

07 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Na 20 jaar Bloemenboetiek Abutilon Zuidhorn
Lees verder →