Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Hilly Nieuwenhuis Zunobri Vrijwilliger van het Jaar 2025

23 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
“je doet het toch met elkaar”
Hilly nieuwenhuis zunobri vrijwilliger van het jaar 2025

ZUIDHORN – Aan het einde van de slotdagen heeft Zunobri nu al 25 jaar de traditie om de door het bestuur gekozen Vrijwilliger van het Jaar te benoemen die daarmee mascotte Frits voor een jaar in de kast mag hebben staan. 

Dit jaar mocht good-old Matthijs Slager weer eens voor de groep staan, dat deed hij 10 jaar geleden ook toen hij afscheid nam als voorzitter. Slager legde uit dat hij dit jaar tijdelijk het geheel vernieuwde bestuur als interim voorzitter begeleidde. “Een rol dit ik dit jaar met alle vertrouwen ook weer teruggeef aan het bestuur”. 
Nadat de vele vrijwilligers in het zonnetje waren gezet, pakte Slager mascotte Frits. “Eigenlijk”, zo grapte Slager, “is het helemaal niet zo’n mooi ding” waarmee hij natuurlijk direct reactie van uit het publiek wist te bewerkstelligen. Wel moest onze voormalig voorzitter gecorrigeerd worden want Frits was geen 15 maar maar liefst al 25 jaar oud. Al sinds 2000 toen wijlen medeoprichter Rogchert van Wijk de eerste was, doet Frits de ronde bij alle Vrijwilligers van het Jaar. 

“Dit jaar”, ging Slager verder en er viel even een stilte, “gaat Frits naar Hilly”. Meer hoefde hij niet te zeggen want direct viel het publiek bij met een groot applaus, Hilly Nieuwenhuis leek even te aarzelen of ze wel naar voren wilde. Want “je doet het toch met elkaar”, zei ze na tijd tegen Slager. 

Toch vond het bestuur dat Hilly deze eer verdiende. Hilly heeft dit jaar veel kleine en grotere initiatieven genomen, zo is al voor het 2e jaar tijdens de zaalperiode een aantal weken een schotuurtje voor de jeugd ingevoerd, geleid door ervaren trainers. Maar ook de 2 jaarlijkse nieuwsbrief is mede door haar initiatief opgezet. De kleine dingen zaten hem in foto’s en verslagen op social media en de website laten zetten, vergaderingen en planningen rond maken en bijwonen maar ook de verbinding naar het bestuur en TC waren allemaal belangrijke rollen waar Hilly niet alleen deel aan nam, maar vooral ook zich verantwoordelijk voor maakte en er bovendien nog ideen over heeft. 

Slager gaf dan ook terecht Frits voor een jaar in handen van Hilly Nieuwenhuis. 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over evenement in 2026 organiseren?, Toegankelijkheid & Aangepaste openingstijden

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 8 juli 2025
Lees verder →
Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →