Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Het oude Raadhuis is weer “open for business”

20 april 2023    Zuidhorn-nieuws
Ronald en Jolanda staan voor u klaar!
Ronald en jolanda

Ronald en Jolanda Goinga zijn de nieuwe uitbaters van Het oude Raadhuis in Zuidhorn. Het echtpaar wat de sporen al volop in de horeca heeft verdiend gaat in Zuidhorn een volgend avontuur aan.

Met het juiste gevoel en passie voor het horecavak hebben ze de deuren vorige week geopend.

“Nu nog stilletjes ” zegt gastvrouw Jolanda ”eerst willen we in de zaak nog even de puntjes op de i zetten voordat we een grootse opening houden. Met name de bovenzaal verdient een flinke lik verf om het weer geschikt te maken voor bijvoorbeeld een huwelijks bijeenkomst”. Ook andere zaken zoals de website zijn nog in ontwikkeling.

Chef-kok Ronald heeft zich allereerst op de menukaart gestort en daar voor lunch en diner mooie gerechten samengesteld. Wat lunch betreft hoeft het allemaal niet luxe of uitgebreid te zijn. Zo is er ook een uitsmijter of een tosti op te vinden.

Op de dinerkaart staat een mooi seizoens-menu wat geserveerd wordt vanaf drie gangen a 39,50. Ronald werkt met verse producten uit de streek en maakt het meeste zelf met liefde voor het vak. Bij elk gerecht is een bijpassende wijn gezocht die per glas of half glas besteld kan worden.

Tijdens dit openingsseizoen staan o.a. een mooi gerecht van Gnocci met asperges in een bieslook/Briesaus met warm gerookte zalm op het menu en gebakken lamsfilet en gestoofd rundvlees met dragonjus. Vanzelfsprekend is er een creatieve vegetarische versie van elke gang.

Echtgenote Jolanda is de gastvrouw die het diner in een ongedwongen sfeer laat verlopen.

Geopend van 11:30 tot 23:30 uur. Reserven kunt u door even te bellen 0594 528322

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →