Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Heropening “Matthijs Slager-veld” bij Zunobri

7 september 2024    Zuidhorn-nieuws - Sport
zaterdag 14 september door wethouder Harry Stomphorst
Heropening

ZUIDHORN – Het kunstgrasveld van korfbalvereniging Zunobri, vernoemd naar de voormalig voorzitter en initiatiefnemer Matthijs Slager, is de afgelopen maanden grondig vernieuwd. Op zaterdag 14 september vanaf 11 uur vindt de feestelijke heropening plaats.

De gemeente Westerkwartier, waar Zuidhorn onder valt, heeft bij diverse sportclubs kunstgrasvelden vernieuwd. Naast Zunobri is bijvoorbeeld ook korfbalvereniging KVW uit Leek aan de beurt. De gemeente heeft ervoor gekozen om projectmatig alle verouderde kunstgrasvelden in het Westerkwartier te vervangen.

Zunobri heeft geduldig gewacht op deze vernieuwing, want het kunstgras van het sportcomplex aan het Van Starkenborghkanaal was al enige tijd toe aan vervanging. Normaal gesproken gaat een kunstgrasveld ongeveer 15 jaar mee, maar dat van Zunobri lag er inmiddels al 20 jaar. Het veld werd oorspronkelijk in 2004 aangelegd en in 2014 omgedoopt tot het "Matthijs Slager-veld", ter ere van de voorzitter die toen aftrad en een belangrijke rol speelde in de realisatie van het veld.

De heropening wordt op zaterdag 14 september aanstaande verricht rond 11.15 uur door wethouder Harry Stomphorst en bijzijn van onze voormalige “kunstgrasvoorzitter” Matthijs Slager, waarna direct aansluitend de eerste thuiswedstrijden op het vernieuwde veld worden gespeeld.
K.V. Zunobri nodigt iedereen vanaf 11 uur van harte uit om deze feestelijke gebeurtenis bij te wonen. We hopen hiermee weer minimaal 15 jaar te kunnen genieten van ons prachtig vernieuwde sportcomplex aan het van Starkenborghkanaal ZZ te Zuidhorn.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Aduard  steenoven kloostermop

Cultuurfonds steunt Bernardushof in Aduard

22 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Steenoven kan in ere hersteld worden
Lees verder →
Bloedserieus foto

Meer uitgiftepunten voor gratis menstruatieproducten in Westerkwartier

22 december 2025    Zuidhorn-nieuws
In 2025 tien extra uitgiftepunten gerealiseerd
Lees verder →
Politieauto

Gewonde na botsing met drie auto’s in Briltil

22 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Hond komt met de schrik vrij en raakte niet gewond
Lees verder →
Jan kuin directeur kuin vastgoedontwikkeling en wethouder hans haze

Plan voor bouw van 28 woningen aan de Akkermanstraat in De Wilp

22 december 2025    Regio-nieuws
Passende woningen voor verschillende doelgroepen
Lees verder →
Politieauto

Opvanglocatie in Zuidhorn ontruimd na gaslucht

22 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →
Geert en nico baak lutjegast

DriekeuningenTocht in Lutjegast met Nico en Geert

19 december 2025    Zuidhorn-nieuws
De exacte locatie en datum worden nog bekend gemaakt
Lees verder →