Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Help een organisatie bij jou in de buurt tijdens NL Doet!

16 februari 2018    Zuidhorn-nieuws
op een laagdrempelige manier kennis maken met buurtgenoten of een vrijwilligersorganisatie
Nldoet 2016 (52)

In de gemeente Zuidhorn zijn er 35 klussen aangemeld voor de landelijke vrijwilligersactie NL Doet!

Het gaat om klussen waar vrijwilligersorganisaties zelf te weinig vrijwilligers voor hebben of niet aan toe komen. Met de NL Doet actie zet het Oranje Fonds vrijwilligerswerk in de spotlights en hoopt dat vele mensen de handen uit de mouwen steken voor lokale organisaties.

Zo kan er tijdens de actie volop geklust worden bij o.a. sport- en buurtverenigingen, jeugdsozen, zorginstellingen, dorpshuizen, zwembaden en speeltuinen.

De actie is zeer geschikt voor vrijwilligers die op een laagdrempelige manier kennis willen maken met buurtgenoten of een vrijwilligersorganisatie. Naast bedrijven, politieke partijen en groepen vrienden kunnen ook leerlingen, die nog invulling zoeken voor hun maatschappelijke stage, de actie aangrijpen om zich in te zetten. Iedereen is van harte welkom!

Organisaties maken er een gezellige klusdag van en de inzet wordt zeer gewaardeerd. Kijk voor deelnemende organisaties bij jou in de buurt op http://www.nldoet.nl

Vragen over de actie?
Neem contact op met Esther Pleizier van Vrijwilligerswerk Zuidhorn bereikbaar via e.pleizier@swgz.nl of telefonisch op 0594 504711. Nl Doet wordt gehouden op vrijdag 9 en zaterdag 10 maart 2018.

Deelnemers: Korfbalvereniging Zunobri, Dorpsbelangen Den Horn, Tennisclub Oldehove, Zonnehuis Oostergast, Ijsvereniging Oosterdeel-Langewold, Plaatselijk Belang Pieterzijl, Vereniging Vrienden van de Hamsterborg, Vereniging Dorpsbelangen Lauwerzijl, Aduarder Tennisclub, Stichting Grijpskerk Gezellig, Stichting Oranjemarkt Zuidhorn, Stichting Buurthuiskamer Aduard, Samenwerkingsschool Noordhorn, OBS De Triangel, Kloostermuseum Sint Bernardushof, Stichting Zwembad Electra, Stichting Dorpshuis Kommerzijl, Schuttersvereniging Zuidhorn, Zwembad de Griffioen, TC West End, Voetbalvereniging OKVC, Vereniging Dorpsbelangen Niehove, SKSG Bengelhuus, Jeugdsoos Thonk, IJsbaanvereniging De Schaats, CBS De Rietstek, Dorpsbelangen werkgroep Jeugdwerk Aduard, Buurtcentrum Avalon, Dierenweide Oldehove, Buurtbewoners Akkerend, Buurtschap Nieuwklap en NNCZ De nieuwe wierde.

  • Nldoet zunobri3
  • Nldoet 2015 (23)
  • Nldoet 2015 (26)
  • Nldoet ijsbaan (1)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Moeder en dochter met fiets en boodschappen2

Boodschapje? Dat kan makkelijk met de fiets!

08 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Doe de Fietstas Challenge in Zuidhorn
Lees verder →
Komfeest-2019

Kom in Zuidhorn: dé dag om Zuidhorn te beleven

07 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Inwoners en bezoekers op een gezellige manier laten kennismaken met alles wat Zuidhorn te bieden heeft
Lees verder →
Provincie

Cursus ‘Politiek Actief voor de provincie’

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Wat doet de provincie? Welke plek heeft de provincie in het bestuur van Nederland? Hoe gaat de besluitvorming binnen de provincie in zijn werk? En wat doet een Statenlid?
Lees verder →
Welgelegen

Huisartsenpraktijk Trompert start gezondheidscentrum aan de Gast

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Eerstelijns gezondheidszorg blijft bij elkaar in de buurt
Lees verder →
Ondertekening volwassenfonds

Gemeente Westerkwartier start met Volwassenenfonds Sport en Cultuur

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met deze regeling kunnen alle volwassenen in de gemeente meedoen aan sport- of culturele activiteiten.
Lees verder →
Jazz in feerwerd

Subsidie cultuur en erfgoed toegekend aan Stichting Jazz in Feerwerd

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met het bedrag van € 6700,- kan de stichting weer vooruit
Lees verder →