Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Grootegast koopt 12 woningen in centrumplan

27 februari 2009    Zuidhorn-nieuws
grootegast - De gemeente Grootegast koopt twaalf appartementen van ontwikkelaar Leyten in centrumplan Nije Gast in Grootegast. Hier is een bedrag mee gemoeid van bijna 2,5 miljoen euro. Door deze aankoop kan

grootegast -
De gemeente Grootegast koopt twaalf appartementen van ontwikkelaar Leyten in centrumplan Nije Gast in Grootegast. Hier is een bedrag mee gemoeid van bijna 2,5 miljoen euro. Door deze aankoop kan na de zomer met de bouw van Nije Gast worden begonnen.

Er wordt nog wel een voorbehoud gemaakt of er daadwerkelijk na de bouwvak met de bouw van Nije Gast in het hart van Grootegast kan worden begonnen. Alles hangt af van de nu lopende onderhandelingen tussen woningcorporatie Wold & Waard en Leyten. Wold & Waard is bereid ook twaalf woningen aan te kopen om het centrumplan vlot te trekken.

Het is de bedoeling dat Wold & Waard de gekochte woningen verhuurt aan woningzoekenden in het huidige bestand. Op 10 maart wordt het plan voorgelegd aan de raad.
De bouw van woningen aan het Tuunpad, ook onderdeel van het oorspronkelijke centrumplan, is eerst helemaal van de baan.
27-02-2009 dvhn

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Armoncio  large-001

Barokke parels uit Napels: Een avond vol Italiaanse barok

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van verstilde devotie tot virtuoze concertmuziek: dit programma neemt u mee naar het hart van de Italiaanse barok
Lees verder →
2. max ali cohen, kerk ezinge, ca. 1935, gouache op hardboard, 58 x 70 cm, collectie stichting johan dijkstra foto joop van putten-1

Tentoonstelling ‘Max Ali Cohen’ in Museum Wierdenland

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze tentoonstelling is georganiseerd in nauwe samenwerking met Museum Belvédère.
Lees verder →
Mini kraan

Grondwerk in een woonomgeving: zo beperk je overlast en herstelwerk

02 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Grondwerk uitvoeren in een woonomgeving vraagt om een andere aanpak dan werken op een ruim bouwterrein.
Lees verder →
Oetze mulder kiekebeld vz

Posta7 ‘Ondernemer van de Maand’ VZ Westerkwartier én in finale Groninger Ondernemingsprijs

01 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
VZ Westerkwartier reikt eerste prijs ‘Ondernemer van de Maand’ uit
Lees verder →
Dineke kuipers

Dineke laat Zuidhorners er weer warmpjes bij zitten

30 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Wolwinkel opent in Zuidhorn
Lees verder →