Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Groepsreis naar het onbekende Roemenië met bezoek aan Janneke Vos

31 januari 2013    Zuidhorn-nieuws
vrijblijvende informatie avond op vrijdagavond 22 februari 2013 in Niezijl

Jan en Auktje Smedes hebben in 2001 hun eerste reis naar Roemenië gemaakt. Ze hadden vooraf positieve reiservaringen gehoord. Natuurlijk wisten ze ook van de treurige geschiedenis en dachten zo een goed beeld te hebben van wat hen te wachten stond. Maar de werkelijkheid pakte anders uit. De eerste kilometers in Roemenië waren vreemd en veel te mooi voor een Oost-Europees land. Zij werden overvallen door de schitterende natuur, bergen afgewisseld met enorme bloemenvelden, kleurrijke dorpjes met beschilderde kerken met ooievaarsnesten op de torens.

Ze willen u graag kennis laten maken met de mooiste plekjes in het hartje van Roemenië. Dit voorjaar organiseren zij opnieuw een bijzondere rondreis door Roemenië. De reis voert u langs steden en dorpen in de regio Transsylvanië, het mooiste en meest mysterieuze gebied van Europa met een rijke historie. Het bijzondere aan deze reis is het gevarieerde reisprogramma en het contact met de lokale bevolking en de cultuur. U overnacht op unieke locaties waar u zelf de Roemeense gastvrijheid ervaart. Tijdens de reis krijgt u een goed beeld van het land en de bewoners en maakt u kennis met de Roemeense keuken en tradities.
De bus/vliegreis is volledig verzorgd, inclusief Nederlandstalige reisleiding. De reis begint met een bezoek aan Janneke Vos. Samen met haar man is zij zes jaar geleden verhuisd naar Roemenië om daar een boerenbedrijf te beginnen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Robert liem

Robert’s Digiservice maakt herinneringen voor het leven

30 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Digitaliseren van dierbare opnames
Lees verder →
Opening ccz seizoen 2026 (1)

Genieten van muziek en messenwerpers bij seizoensopening CCZ

30 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
En Bingo op de koop toe!
Lees verder →
Zwembad

Zwemkasteel Nienoord bijna financieel kopje onder, gemeente springt bij

29 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Gemeente Westerkwartier verleent extra subsidie van 150.000 euro en onderzoekt of er wel een toekomst is voor het zwemkasteel
Lees verder →
Be schollema

Piloersmaborg gastheer openingsmoment Open Monumentendag 2026

28 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
wethouder Bé Schollema geeft startsein voor de verschillende activiteiten in het kader van Open Monumentendag.
Lees verder →
Denk vooruit

Bijeenkomsten over weerbaarheid in noodsituaties

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe kunnen we elkaar in ons dorp helpen als zich een noodsituatie voordoet?
Lees verder →
Hockey (10)

Hockeyclub Westerkwartier doet wereldrecordpoging hooghouden

27 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Het huidige record staat op 168 mensen die tegelijk de bal hooghouden.
Lees verder →