Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Groep 8 leerlingen winnen ‘Kraak de Borgenkluis’

20 maart 2018    Regio-nieuws
“Super blij dat ik gewonnen heb!”
Feline wijngaard wint kraakdeborgenkluis

Feline Wijngaard, van obs De Springplank in Marum, werd blij verrast in de klas. Feline had na haar bezoek aan het open huis van vestiging Lindenborg van rsg de Borgen meegedaan aan het onlinespel ‘Kraak de Borgenkluis’. En met succes! In een ronde wist zij in de snelste tijd de kluis te kraken. Ze won daarmee een waardebon van € 50,- Feline is één van de prijswinnaars van Kraak de Borgenkluis.

Eind januari bezochten veel groep 8 leerlingen het open huis van de verschillende vestigingen van rsg de Borgen. De leerlingen in het laatste jaar van de basisschool staan voor de belangrijke keuze naar welke school ze na de zomervakantie naar toe gaan. De bezoekende leerlingen kregen de mogelijkheid om thuis het onlinespel Kraak de Borgenkluis te spelen. Ze konden vragen beantwoorden over het voortgezet onderwijs en rsg de Borgen in het algemeen. Daarna konden ze proberen om met een code zo snel mogelijk de kluis te kraken.

Afdelingsdirecteur Titia Keuning van vestiging Lindenborg kwam op obs De Springplank in Marum om de prijs te overhandigen. Feline: “Ik was superblij toen mijn moeder vertelde dat ik een waardebon van €50,- gewonnen had. Ik zit in groep 7 van obs De Springplank in Marum, dus ik kan nog even nadenken welke leuke schoolspullen ik er volgend jaar van ga kopen. “

Naast Feline waren nog meer gelukkige groep 8-winnaars van Kraak de Borgenkluis van verschillende basisscholen. Dat zijn Robine Mulder van bbs De verwondering in Roden, Jorieke de Koning van sbo De Meerpaal in Groningen, Jason Stienstra van cbs Jan Kuipersschool in Grootegast en Jorian Kielstra van de  Prof. W.J. Bladergroenschool in Groningen. Al deze leerlingen werden in de klas verrast met de prijs; een vvv-waardebon ter waarde van €50,- met lekkere paaseitjes.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →