Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Groen Links Zuidhorn niet echt blij advies Meijer

26 maart 2010    Zuidhorn-nieuws
GroenLinks is zeer verbaasd over het advies van informateur Hilda Meijer (CDA) van Zuidhorn. Meijer stelt voor om de bestaande coalitie van CDA, ChristenUnie en PvdA de komende vier jaar voort te

GroenLinks is zeer verbaasd over het advies van informateur Hilda Meijer (CDA) van Zuidhorn. Meijer stelt voor om de bestaande coalitie van CDA, ChristenUnie en PvdA de komende vier jaar voort te zetten. Dit ondanks het verlies van de coalitie van bijna 1400 stemmen, oftewel 2,5 raadszetel. Dat deze partijen nog 11 zetels in de raad hebben overgehouden, is te danken aan de 3 restzetels die zij hebben gekregen.

GroenLinks-fractievoorzitter Klaas-Wybo van der Hoek: “Met dit advies negeert het CDA de kiezers die snakken naar een verandering van het bestuur van de gemeente. Het rapport van de informateur getuigt helaas van een groot gebrek aan visie, durf en overtuiging. Letterlijk wordt uitgesproken dat er de komende jaren nauwelijks vernieuwd wordt en dat het besturen van onze gemeente een kwestie is van ‘op de winkel passen’.

Het verbaast ons dat de informateur nu al deze behoudende keuze maakt. Er is slechts één gesprek geweest, dat louter verkennend was. De verschillen die er zijn tussen de partijen zijn volgens GroenLinks overbrugbaar, maar dan moet je er wel over willen praten. Een serieuze gedachtewisseling over de toekomst van onze gemeente en over de kansen die wij zien voor versterking van de sociale samenhang, duurzaamheid en het open landschap, is in de kiem gesmoord. Jammer voor onze burgers en jammer voor onze gemeente.”
26-03-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Stuur het door:
Deel via WhatsApp

Laatste nieuws

Tosja schaeffer

Werk van Tosja en Gerard Schaeffer in Zuidhorn

06 juni 2020    Zuidhorn-nieuws
Aftrap wisselwinkel
Lees verder →
Zuidhorn-2019 hoofdstraat

Miljoenen voor MKB voor inrichten onderneming anderhalvemetereconomie

05 juni 2020    Zuidhorn-nieuws
Provincie pakt gevolgen corona aan: 11,5 miljoen beschikbaar
Lees verder →
Avondvierdaagse-2018 (1)

Gewoon dit jaar de Avond4daagse lopen!

04 juni 2020    Zuidhorn-nieuws
niet in hele grote groepen tegelijk, maar alleen met een vriendje, je sportmaatjes of met je gezin
Lees verder →
Henk bakker mondkapje (2)

Lokaal gemaakte mondkapjes van Dymph Dressen

04 juni 2020    Zuidhorn-nieuws
Duurzaam, wasbaar en uniek design
Lees verder →
Wethouder reikt bloemen uit aan mantelzorger

Bloemetje van Bert voor Mantelzorgers

04 juni 2020    Zuidhorn-nieuws
400 mantelzorgers krijgen bloemen in gemeente Westerkwartier
Lees verder →
Bert nederveen-2019

Cliënten Wmo positief over contacten met gemeente Westerkwartier

04 juni 2020    Zuidhorn-nieuws
Een van de aanbevelingen in enquête:Heb aandacht voor het beroep dat op mantelzorgers wordt gedaan.
Lees verder →