Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Gratis workshop Tai Chi voor mantelzorgers

26 mei 2018    Zuidhorn-nieuws
beter lichaamshouding ontwikkelen, innerlijke rust vinden en vitaler en krachtiger voelen.
Tai chi

Mantelzorgondersteuning Westerkwartier organiseert op woensdagmiddag 13 juni a.s. van 13:30 – 16:00 uur een gratis workshop Tai Chi voor mantelzorgers.

Er zijn diverse manieren om op een leuke manier te ontspannen. Tai Chi is een Oosterse techniek die kan helpen beter met stress om te gaan en in balans te blijven. Tai Chi bestaat uit een aantal langzame bewegingen, zoals het overbrengen van het lichaamsgewicht, cirkelvormige armbewegingen en ademhalingsoefeningen. Tai Chi kan onder meer helpen een betere lichaamshouding te ontwikkelen, innerlijke rust te vinden en je vitaler en krachtiger te voelen.

Mantelzorgers die overbelast zijn of dreigen te raken kunnen lichamelijke en psychische klachten ontwikkelen als vermoeidheid, problemen met de concentratie, snel geëmotioneerd of lusteloosheid. Tai Chi kan helpen om hier beter mee om te kunnen gaan.
Mantelzorgers worden dan ook van harte uitgenodigd om zich op te geven voor deze gratis workshop.
De workshop wordt georganiseerd in dienstencentrum ‘’de Schutse’’ in Leek.
Voor meer informatie & opgave kunt u contact opnemen met het informatieloket de Schutse, Oldenoert 32 in Leek tel. 0594-512334. U kunt zich aanmelden tot 5 juni 2018.

Kijk voor meer informatie over Mantelzorgondersteuning Westerkwartier op http://www.mantelzorgwesterkwartier.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Lex van wijngaarden

Eerste Westerkwartje voor Lex van Wijngaarden

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Speciale onderscheiding voor inwoners die zich structureel op een bescheiden maar betekenisvolle manier inzetten
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Trap Aan! zorgt voor een muzikaal tintje tijdens Brandstof

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Eerste bijeenkomst van Gronings Vuur Westerkwartier
Lees verder →
Christel elshout pluim jan26

Christel Elshout organiseerde 30 jaar Leekster Gedichtendag: Pluim van PvdA

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
"volgende keer zit ik als publiek in de zaal.”
Lees verder →
Startsein spoor  leek centraal 2

Onderzoek verlenging spoor Nienoord naar centrum Leek

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Onderdeel van de totaalvisie van Nienoord en sluit aan bij het Masterplan Leek-Tolbert
Lees verder →
Aftrap-isolatietondersteuning-nijbegun

Aa en Hunze, Noordenveld, Tynaarlo en Westerkwartier helpen inwoners met gezamenlijke isolatieaanpak

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
In september al start in Westerkwartier
Lees verder →
Klaverjassen kaarten

Klaverjastoernooi vrienden van Beatrixoord

31 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Toneeluitvoering Vrienden van Beatrixoord gaat niet door
Lees verder →