Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Gratis cursus ‘rondkomen kun je leren’ in Zuidhorn

24 juni 2009    Zuidhorn-nieuws
Cursus Rondkomen kun je lerenRondkomen is voor veel mensen niet gemakkelijk. Geldt dit ook voor u? Doe dan mee aan de gratis cursus ‘rondkomen kun je leren’. Deze cursus bestaat uit vier

Cursus Rondkomen kun je leren
Rondkomen is voor veel mensen niet gemakkelijk. Geldt dit ook voor u? Doe dan mee aan de gratis cursus ‘rondkomen kun je leren’. Deze cursus bestaat uit vier lessen van elk 2,5 uur en wordt gegeven door de Groningse Kredietbank. In de cursus leert u onder andere zicht krijgen op uw financiën, gebruikmaken van regelingen en voorzieningen zoals huurtoeslag en kwijtschelding van gemeentelijke belastingen.

Meer informatie?
Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u op werkdagen tussen 8.30 en 11.00 uur bellen met Bianca Brink van de Groningse Kredietbank: (050) 3675193. Elke maandagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur houdt zij spreekuur op het gemeentehuis.

Algemene informatie over de cursus kunt u verkrijgen bij het zorgloket in het gemeentehuis. Het zorgloket is geopend op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur. Op maandag-, woensdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur en op maandagavond van 18.00 tot 19.30 uur. U kunt langskomen, maar bellen of mailen mag ook: (0594) 50 88 10, zorgloket@zuidhorn.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →