Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

‘Grasbaandroom komt na 25 jaar eindelijk uit’

22 juli 2011    Zuidhorn-nieuws
Het Stadspark staat zaterdag volledig in het teken van de vijfde Grand Prix-wedstrijd van het FIM Longtrack World Championship. Daarmee komt een langverwachte droom uit van Bert Oosterling van Stichting Motorsport Aduard.“Al

Het Stadspark staat zaterdag volledig in het teken van de vijfde Grand Prix-wedstrijd van het FIM Longtrack World Championship. Daarmee komt een langverwachte droom uit van Bert Oosterling van Stichting Motorsport Aduard.

“Al 25 jaar lang dromen we ervan om een Grand Prix-wedstrijd van het Wereldkampioenschap op het Stadspark in Groningen te mogen houden” aldus Oosterling. “En nu komt die droom uit.” De 1080 meter lange baan op het Stadspark is daarmee het decor van één van de zeven Grand Prix-wedstrijden voor het Wereldkampioenschap Langbaan. Langbaan is de koningsklasse in de grasbaan motorsport.

Aan deze vijfde ronde van het kampioenschap doen drie Nederlandse rijders mee. Dirk Fabriek, Jannick de Jong en vice-wereldkampioen Theo Pijper strijden mee om de hoogste posities in het wereldkampioenschap. In het bijprogramma wordt ondermeer de internationale Flattrack Cup verreden met motoren tot 1000cc op profielloze banden.
22-07-2011 OOG

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →
I pad

Een iPad huren voor je event

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →
Route rubicon

Route Rubicon-locatie maakt echt het verschil voor jongeren

14 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Donderdagmiddag openden wethouder Bé Schollema, Noorderpoort directeur Astrid Kramer en Nij Begun-kwartiermaker Henk Nijboer de nieuwe locatie van Route Rubicon in Leek
Lees verder →
Verkiezingsdebat onderling sterk

Onderling Sterk organiseert verkiezingsdebat

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Open gesprek waarbij de leden van Onderling Sterk hun ervaringen en wensen konden vertellen
Lees verder →