Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Goede start verkoop kavels en woningen oostergast

12 december 2011    Zuidhorn-nieuws
De start verkoop van de Oostergast fase 2 (deelplan 2A) zaterdag 10 december is goed verlopen.
Nieuws-2011-oostergast

De start verkoop van de Oostergast fase 2 (deelplan 2A) zaterdag 10 december is goed verlopen. Onder het motto: ‘ Sla uw slag’ sloeg wethouder Jan Oomkes op doeltreffende wijze op de Kop van Jut. Na het raken van de bel, gaf hij het startsein voor de start verkoop. Vanaf de opening om 13.00 uur tot de afsluiting rond 16.00 uur was er continu belangstelling voor de vrije kavels en woningen. De meeste bezoekers waren goed voorbereid en kwamen met gerichte vragen naar de start verkoop. Op basis daarvan verwacht de gemeente begin volgend jaar de bouw van de eerste woningen. De gemeente Zuidhorn, Steenhuis Makelaars en ontwikkelaar Plegt-Vos kijken terug op een geslaagde start verkoop Oostergast fase 2.

Deelplan 2A
In deelplan 2A van de Oostergast fase 2 biedt de gemeente 18 royale kavels aan op prachtige locaties. De grootte van de kavels varieert van circa 435 m2 tot bijna 1120 m2. Ontwikkelaar Plegt-Vos biedt in hetzelfde plan 18 gevarieerde woningen aan: woningen van het type Bouvard en Kepler (2/1 kap), het type Sagan (3/1 kap) en type Copernicus en Galileo (2/1 kap).

Verrassend
Wonen in de Oostergast is landelijk wonen en toch dichtbij de stad Groningen. Op enkele minuten van de Oostergast ligt het trein- en busstation, waar ieder uur meerdere treinen en bussen naar Groningen rijden. De Oostergast ligt direct aan de wegverbinding Groningen-Leeuwarden. Daarnaast ligt het centrum van Zuidhorn op enkele fiets- en wandelminuten. Het centrum heeft een verrassend gevarieerd en compleet winkelaanbod.

Website
Op de geheel vernieuwde website http://www.deoostergast.info is alle informatie over de kavels en woningen in de Oostergast te vinden.
12-12-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pillentoppers

Pillen topper Janneke van der Leest beklimt de Alpe d’HuZes

17 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
4 juni samen de berg op met collega's Aukelina en Gineke
Lees verder →
Fietshelling (3)

Hellingbanen brug Zuidhorn-Noordhorn later open

17 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
vanaf dinsdag 20 januari klaar voor voetgangers en fietsers
Lees verder →
Richard lamberst vz

Richard Lamberst verkozen tot lijsttrekker VZ Westerkwartier

17 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
blok lijstduwers met oudgedienden
Lees verder →
Zusan seggelinck

Muzikale Nijjoarsvisite PLACK Westerkwartier goed bezocht

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Feestelijke avond in het Baron Theater
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Gronings Vuur! in Westerkwartier

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Theater project Gronings Vuur reist van 2022 tot en met 2026 door de provincie Groningen. In elke gemeente wordt het gesprek op gang gebracht over de uitdagingen die de toekomst met zich meebrengt.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Openbare raadsactiviteit Gebiedstransformatie in het Zuidelijk Westerkwartier

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In een raadsactiviteit worden de fracties geïnformeerd
Lees verder →