Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Gezellige HUMMEL ZUIDHORuN door centrum een succes (foto’s)

24 september 2012    Zuidhorn-nieuws
Er was een gezellige drukte in het centrum, in en om het plein bij de Albert Heijn. Zo’n 430 lopers hebben deelgenomen aan de loop. Jan Venhuizen wint bij mannen Petra Faber bij vrouwen, automatiseringsbedrijf VCD gaat naar huis met de Schuiling Wisseltrofee
Nieuws-2012-zuidhorunwinnaar

Afgelopen zaterdag werd voor de achtste maal de Hummel ZUIDHORuN gehouden in Zuidhorn.   Een aantal jaren startte de loop vanwege de werkzaamheden in het centrum bij het Cultureel Centrum. Nu kon weer in de Hoofdstraat gestart en gefinished worden. Op het  plein voor de Albert Heijn konden de lopers hun herinneringen ophalen. Het was daar een gezellige drukte, ook de Zakenkring had gezorgd voor activiteiten op het plein: onder andere een springkussen, muziek en winkelwagen gooien zorgden voor een feestelijke sfeer op het plein.
De  kinderloop langs de winkels op het plein en door de Hoofdstraat  werd met enthousiasme door het publiek ontvangen. Zo’n 40 kinderen gingen, aangemoedigd door ouders en bekenden, in vier categorieën de strijd met elkaar aan. De winnende kinderen kregen een beker, alle kinderen namen  een mooie medaille mee naar huis.

In de wedstrijdloop van 15 kilometer, die onderdeel vormt van het Loopcircuit Noord Nederland,  kon door het mooie loopweer snel gelopen worden. De snelste man was Jan Venhuizen in een tijd van 50 minuten en 54 seconden. Bij de vrouwen  kwam  Petra Faber in een tijd van 1.01.55  als snelste over de finish.
Naast de wedstrijdloop kon meegedaan worden aan een recreatieve loop over  5, 10 of 15 kilometer. Zo’n 390  deelnemers hebben zaterdag de loopschoenen aangetrokken om de mooie route door Zuidhorn te lopen. Tussen de lopers waren vele ervaren lopers, maar ook beginnende lopers die hun eerste wedstrijd liepen deden enthousiast mee. Allen werden door het publiek langs de kant aangemoedigd.  Alle uitslagen zijn te vinden op de site http://www.hummelzuidhorun.nl

Ook dit jaar werd opnieuw  een teamloop gehouden. Teams van 3-5 deelnemers streden met elkaar om de Schuiling Wisseltrofee, beschikbaar gesteld door sponsor Schuiling Wonen en Slapen.  Snelste team was het team het automatiseringsbedrijf  VCD; de deelnemers van dit team finishten  allen  onder de 30 minuten  Een knappe prestatie.
Alle deelnemers en de zeventig vrijwilligers gingen met een lekkere krentewegge van bakker Leistra naar huis.

 

Naar de foto's

» Foto's van de Kidsrun

» Foto's van de Run ( met dank aan henk van Bergen )

Heeft u ook foto's die u wilt delen? Stuur ze naar fotoos@welkominzuidhorn.nl

  • Nieuws-2012-zuidhorunkids
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Winnaars 2026 cultuur- sportprijs

Hengelclub Noordhorn tweede bij Sportprijs Westerkwartier

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
prachtige bekroning voor club en vrijwilligers
Lees verder →
Hanckemaborg (3)

Provincie verhoogt subsidie voor onderhoud monumenten

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Eigenaren van rijksmonumenten in Groningen kunnen in 2026 rekenen op extra steun voor restauratie en groot onderhoud.
Lees verder →
Winnaars 2026 cultuurprijs

Aafke Hoek, G-stars bowling en Stichting De Hulpkring Leek winnaars Cultuur-, Sport- en Leefbaarheid

24 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De winnaars van de eerste plek ontvingen 500 euro, de nummers twee ontvingen 300 euro en de nummers drie kregen 200 euro.
Lees verder →
Betten scheiddoos

Wethouder Jeroen Betten overhandigt Scheiddoos aan basisschool De Molenberg

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
De Scheiddoos van Villa Pinedo helpt kinderen om te gaan met de scheiding van hun ouders.
Lees verder →
Nad daad architecten

Vondsten uit ons verleden krijgen nieuw toekomstbestendig thuis

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Het Noordelijk Archeologisch Depot (NAD) in Nuis wordt verbouwd.
Lees verder →
Moeder-kind

Landelijke Week van de Pleegzorg

23 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Tijdens deze week is er aandacht voor kinderen die nog wachten op een tweede thuis
Lees verder →