Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Geslaagd Fanclubfeest Adrian Mey

24 april 2010    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 24 april werd in Irish-Dutch Hotel-Restaurant “In ’t Holt” de Fanclubavond gehouden van de Zuidhorner zanger-entertainer Adrian Mey. Vanaf ´s middags werd er al hard gewerkt door de mensen van het licht

Zaterdag 24 april werd in Irish-Dutch Hotel-Restaurant “In ’t Holt” de Fanclubavond gehouden van de Zuidhorner zanger-entertainer Adrian Mey.

Vanaf ´s middags werd er al hard gewerkt door de mensen van het licht en geluid en het bestuur van de Fanclub om de zaal een zeer gezellige sfeer te geven en dat is zeker gelukt.
Fans uit onze eigen provincie maar ook uit Drenthe, Overijssel en zelfs Zuid-Holland waren afgereisd naar ´t Holt om deze avond mee te mogen maken.

Mey die zelf al jaren in Zuidhorn woonachtig is was zeer tevreden over de avond waaraan diverse artiesten meewerkten, zoals: het duo “No Twins”, die met hun repertoire van The Everly Brothers, The Eagles, Elvis, The Cats etc. menig beentje van de vloer wisten te krijgen, “Audry Lee” uit Haulerwijk die met haar prachtige countrysongs het publiek goed wist te vermaken, “Liza Santanera”, o.a. bekend uit de Soundmixshow als vertolkster van Willeke Alberti, die met haar gezellige Nederlandse maar ook Engelse repertoire de mensen zeker wist te boeien, “René Beverwijk” uit Groningen die beschikt over een prachtige countrystem en het publiek dus ook goed wist te vermaken, “John Enter” o.a. bekend van het nummer “Ik heb drie haren op m’n borst, ik ben een beer” had de zaal flink op de kop staan met zijn liedjes die veel te beluisteren zijn op de diverse Nederlandse radiostations. Ook bracht hij nog een uitstekende bandparodie waar het publiek enorm veel plezier aan beleefde.

Tot slot trad natuurlijk ook Adrian Mey zelf een aantal keren op en bracht naast zijn eigen repertoire ook diverse andere Nederlandse hits ten gehore. Tevens zong hij met Liza Santanera een aantal Nederlandse en Engelstalige songs waarvan het nummer “Run to me” van Anita Meijer & Lee Towers het publiek zeer kon waarderen.
De presentatie van de avond was in handen van Liza Santanera die dit op voortreffelijke wijze deed. Er werd ook nog een verloting gehouden waarmee het aanwezige publiek leuke prijzen konden winnen. Al met al een geslaagd feest voor Adrian Mey! Het Fanclubbestuur wil alle fanclubleden, sponsoren en medewerkers van ’t Holt bedanken voor hun bijdrage in deze, zonder hen was dit onmogelijk.
24-04-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →