Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Gemeentesecretaris Astrid Schulting finalist overheidsmanager van het jaar 2021

25 september 2021    Zuidhorn-nieuws
Eerst nog jurybezoek in oktober
Astrid schulting

Gemeentesecretaris Astrid Schulting hoort bij één van de drie finalisten voor de Verkiezing Overheidsmanager van het jaar 2021. Uit de acht genomineerde shortlistkandidaten heeft de jury drie finalisten gekozen die eruit sprongen binnen het thema ‘Met Veerkracht en Vertrouwen’. Dat heeft de jury vandaag bekend gemaakt na gesprekken met de kandidaten op 17 september in Den Haag. Op 18 november 2021 wordt de winnaar bekend gemaakt.

Motivatie van de jury
De jury is lovend over Astrid. “Astrid Schulting is een sprankelende overheidsmanager die met haar intrinsieke motivatie en hart voor de organisatie haar collega’s inspireert. Ze is een sterke voorvrouw die met een eerlijke kwetsbaarheid de verbinding zoekt met haar medewerkers.”

Erkenning van talent
Burgemeester Ard van der Tuuk reageert vol trots. “Astrid Schulting is van onschatbare waarde, ze haalt het beste uit onze organisatie en medewerkers. Hoewel ze voor ons al een winnaar is, hopen we dat ze op 18 november 2021 beloond wordt met deze titel. Als iemand deze landelijke erkenning van haar talent verdient, dan is het Astrid Schulting.”

Om te komen tot de uiteindelijke winnaar brengt de jury een bezoek aan alle drie de kandidaten. Dit bezoek staat gepland voor oktober.

Overheidsmanager van het jaar
De Verkiezing Overheidsmanager van het Jaar volgt de beste managers van de Nederlandse overheid op de voet. Leidinggevenden met uitzonderlijke managementkwaliteiten en een stevige verantwoordelijkheid maken kans op nominatie en uitverkiezing door een zware vakjury. De Award Overheidsmanager van het Jaar is dé beloning voor krachtig overheidsmanagement en publiek leiderschap. De jury staat onder voorzitterschap van Jetta Klijnsma, commissaris van de Koning in Drenthe.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Molen fortuna asbreuk (1)

Molen Fortuna krijgt z’n vleugels terug – een feestelijk moment in Noordhorn

27 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Dinsdag 1 juli worden de roeden vanaf 09.00 geplaatst
Lees verder →
Drafsport aduard (1)

Geweldige ambiance, grote publieke belangstelling en spannende koersen in Aduard

27 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Face Ris van Stefan Schoonhoven wint prijs Paardensportvereniging Zuidhorn
Lees verder →
Schoolbus lauwerzijl schollema

Kinderen uit Lauwerzijl duurzaam naar school

27 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Officiële ingebruikname elektrische schoolbus Lauwerzijl
Lees verder →
Senior hulp

Oplossing personeelstekort ouderenzorg stap dichterbij

27 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Mensen met hart voor de zorg (maar nog zonder vakdiploma) kunnen aan de slag bij ouderenzorginstellingen in Groningen
Lees verder →
 

Ontdek jouw perfecte sokkenmatch online

27 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Lees verder →
Acro anne bente bakker, lauren vrij en meren veenstra

Acro Academy Noord Nederland op Limes World Cup in Duitsland met medailles naar huis

25 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Ook voor Merel Veenstra uit Zuidhorn
Lees verder →