Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Gemeente Zuidhorn waardeert vrijwillige inzet met Vrijwilligersfeest

19 april 2017    Zuidhorn-nieuws
wel even aanmelden
Vrijwilligersfeest

Jaarlijks zetten vele inwoners, jong en oud, zich vrijwillig in voor buurt- en bewonersinitiatieven, verenigingen en stichtingen, kerken, sportclubs, jeugd- en jongerenwerk, het goede doel, zorginstellingen, scholen, musea en natuurorganisaties.

Dankzij de inzet van deze enthousiaste vrijwilligers kunnen organisaties blijven bestaan en kunnen activiteiten worden georganiseerd.

De gemeente Zuidhorn waardeert de inzet van deze vrijwilligers zeer en organiseert samen met Vrijwilligerswerk Zuidhorn op donderdag 11 mei 2017 een gezellige High Tea en Feestavond voor vrijwilligers.

Programma
Tijdens de High Tea van 14.30 tot 17.00 uur kunnen vrijwilligers genieten van thee of koffie en diverse hapjes. Verder kan worden deelgenomen aan leuke activiteiten zoals een stoelmassage, een potje dammen, een lezing over retrofietsen en biermerken, een yogasessie zittend op je stoel, een workshop haken of een workshop over kleur en kledingstijl. Deelname aan een activiteit of workshop is geheel vrijblijvend!

En in  de avond van 20.30 tot 23.00 uur is er een feestprogramma met o.a. vinyl DJ  The Single Guys en als hoofdact Vandestraat050. Deze Groningse band, bekend van de hit ‘Aaierbaal’, maakt van elk optreden een feest!
Zowel de High Tea als de Feestavond worden gehouden in Zalencentrum Balk, De Gast 39 te Zuidhorn.
De deelname aan de High Tea en aan de Feestavond is gratis en alle vrijwilligers woonachtig in de gemeente Zuidhorn zijn op 11 mei van harte welkom!

Aanmelden voor de High Tea
Vrijwilligers kunnen zich voor de High Tea tot 5 mei a.s. aanmelden door een mail te sturen naar steunpuntwelzijn@swgz.nl
Bij aanmelding graag naam, woonplaats en de vrijwilligersorganisatie vermelden.
De High Tea biedt ruimte aan maximaal 150 vrijwilligers en daarom geschiedt deelname op basis van volgorde van aanmelding. Na 5 mei krijgt u een bevestiging van deelname. Aanmelden voor de feestavond is niet nodig. Wees wel op tijd, want vol is vol!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Nienoord borg

Vijf dichters strijden om de eer van eerste gemeentedichter van Westerkwartier

14 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Publiek is van harte welkom bij de finale van de verkiezing tot gemeentedichter voor het Westerkwartier is op donderdagavond 20 november
Lees verder →
Wilgehoeve

Nieuwe dagbesteding in Niekerk-Westerkwartier: De Wilgenhoeve

13 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Opent deuren op 5 januari 2026 en is bedoeld voor licht dementerenden en eenzame ouderen
Lees verder →
Raad inspreker jan jaap de boer

Extra injectie voor Regiomarketing Westerkwartier: stichting kan per 2026 professioneel van start

13 november 2025    Zuidhorn-nieuws
€60.000,- als ( extra) subsidie
Lees verder →
2025 wegman

Eigenaars dierenspeciaalzaak stoppen er mee, winkel blijft

12 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Vanaf december elke zaterdag vrij voor Arnold en Rolinka Wegman
Lees verder →
Steven klein nijenhuis bron website

Een van de beste groenterestaurants van de wereld in Aduard (Westerkwartier)

12 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Onder de Linden in Aduard naast Michelinster ook 5 radijzen!
Lees verder →
Bermmaaisel als compost - wethouder hans haze bij boerenbedrijf familie beving

Boer geeft bermgras tweede leven als compost

11 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeente Westerkwartier werkt samen met boeren aan duurzame landbouw in de pilot ‘Bermmaaisel composteren’
Lees verder →