Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Gemeente verkoopt grond in Aduard

13 april 2015    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Informatiebijeenkomst Pilotproject Grondgebruik op 22 april
Gemeentezh large gemeentepagina

Deze maand start de gemeente met het project Grondgebruik. Hiermee wil de gemeente het gebruik van gemeentegrond regelen, zodat duidelijk wordt wat nu van wie is. Inwoners die een stukje gemeentegrond direct grenzend aan hun woonperceel gebruiken, krijgen de mogelijkheid deze grond tegen een, in veel gevallen, tijdelijk verlaagde prijs aan te kopen. Het project start met een pilot in Aduard. Na afronding van het project in deze kern, naar verwachting aan het eind van dit jaar, volgt een evaluatie. Afhankelijk van de resultaten van deze evaluatie gaat de gemeente daarna in de andere dorpen aan de slag met het regelen van het grondgebruik.

Informatiebijeenkomst
De start van het project Grondgebruik in Aduard begint met een informatiebijeenkomst op woensdag 22 april aanstaande om 19.30 uur in mfc De Meeden, Burg. van Barneveldweg 23 in Aduard. Tijdens de bijeenkomst wordt het project Grondgebruik toegelicht en algemene informatie gegeven. 

Brief
Na deze algemene informatiebijeenkomst ontvangen betrokken inwoners van Aduard een brief waarin meer informatie staat over hun individuele situatie en wat mogelijk is. Deze brieven verstuurt de gemeente gefaseerd, per straat/wijk. Vóór 1 september aanstaande hebben de inwoners, die betrokken zijn bij het project, deze brief van de gemeente ontvangen.

Meer informatie
Meer informatie over dit project is te vinden op http://www.zuidhorn.nl/grondgebruik.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kloostermoppen

Fotowedstrijd Kleiweek: Op zoek naar hergebruikte kloostermoppen

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Museum Wierdenland, Kloostermuseum Aduard en Op Maarhuizen organiseren van 14-21 september een Kleiweek.
Lees verder →
rolstoelrit

Toegankelijke winkels en horeca in het Westerkwartier

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen werken aan toegankelijkheid
Lees verder →
Fortuna 2025 wieken

Molen Fortuna krijgt z’n vleugels terug

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Een feestelijk moment in Noordhorn
Lees verder →
Bert nederveen 2022

Housing First biedt kwetsbare inwoners Westerkwartier kans op stabiel thuis

03 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Met Housing First geven we mensen met complexe problemen eerst een woning
Lees verder →
Isolatie

Subsidie voor isolatie en ventilatie van woningen

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Lees verder →
Reitdieptochten

De Reitdieptochten in Garnwerd krijgen een doorstart!

02 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zondag 24 augustus 2025
Lees verder →