Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Gemeente liever geen huurbaas Overtuinen

5 maart 2009    Zuidhorn-nieuws
Up-date over het Komplan van Burgemeester Fennema.

Pas in het laatste kwartaal van 2009 zal gestart kunnen worden met de Overtuinen, Super de Boer heeft nog steeds niet getekend dus het werk aan de Dorpsvenne ligt voorlopig stil. Waarschijnlijk zal zelfs eerst het Holtplein worden aangepakt voor de Dorpsvenne.
De gemeente wordt opdrachtgever van het werk aan de Overtuinen. De kosten liggen boven de 5 ½ miljoen euro en dat is net de grens om werken Europees aan te besteden. De gemeente wil geen huurbaas worden en zal proberen voor aanvang de bedrijfspanden te verkopen of te verhuren. Lukt dat niet dat wordt getracht het onder te brengen bij de partij die het gaat bouwen.

De werkzaamheden in de Nieuwstraat zijn op 2 maart begonnen. Hier komt o.a een nieuw riool en gasleiding in alvorens er wordt bestraat. Het streven is om op 30 april klaar te zijn. Op 1 mei wordt dan aangevangen met de Hoofdstraat zodat de Oranjemarkt zonder al te veel overlast gevierd kan worden.

Aan de Wilhelminastraat zijn slopers al druk bezig om de leegstaande woningen te slopen. Volgens sommigen een ideale plek om als parkeergelegenheid te gebruiken of als locatie voor de kermis.
Wold&Waard zal dit ontwikkelen.

Tijdens de jaarvergadering van Zakenkring Zuidhorn kregen de leden een up-date over het Komplan van Burgemeester Fennema.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wijnloop zuidhorn 2026 (1)

Wijnloop Zuidhorn; Zon in het glas

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Voornamelijk een "vrouwenuitje"
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Presentatie coalitieakkoord Westerkwartier

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
En beoogd wethouders worden namens de vier partijen voorgesteld
Lees verder →
Chris mulder winnaar categorie 3 hunebed-rlt emmen

Chris Mulder wint Hunebed-ranglijsttoernooi in categorie 3

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst werd in Emmen een landelijk ranglijsttoernooi georganiseerd.
Lees verder →
Marloeseilander2026

Marloes Eilander vrijwilliger van het jaar bij K.V. Zunobri

21 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Tiekstra roemde haar enorme inzet en toewijding voor de jeugd van Zunobri.
Lees verder →
Wethouder harry stomphorst op zijn afscheidsreceptie met naast hem zijn vrouw ria

Harry Stomphorst neemt afscheid als wethouder gemeente Westerkwartier

19 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Bestuurder dichtbij inwoners
Lees verder →
Allersmaborg

Ontdek het wierdenlandschap van Ezinge

19 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
excursie langs museum Wierdenland, wierde Ezinge en tuinen Allersmaborg
Lees verder →