Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

geheim overleg over zwembad Zuidhorn

9 maart 2011    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn - De gemeente Zuidhorn is nog flink aan het bakkeleien met het bedrijf Optisport over de voorwaarden omtrent de exploitatie van het overdekte bad De Waterborgh. Als de bezoekerstallen tegenvallen, wil

Zuidhorn -
De gemeente Zuidhorn is nog flink aan het bakkeleien met het bedrijf Optisport over de voorwaarden omtrent de exploitatie van het overdekte bad De Waterborgh. Als de bezoekerstallen tegenvallen, wil de toekomstige exploitant zich het recht voorbehouden te snijden in de openingsuren.

Zelfs tussentijdse sluiting van het bad sluit Optisport niet uit, zo blijkt volgens VVD-aanvoerder René Westerhoff-Dijkinga uit een vertrouwelijke brief van B en W aan de gemeenteraad. In principe duurt het contract dat de gemeente Zuidhorn wil aangaan met Optisport tot en met december 2012.

Achter gesloten deuren consulteerden B en W de gemeenteraad maandagavond over deze kwestie. De fracties van VVD, GroenLinks en D66 hikten tijdens het openbare deel van de raadsvergadering aan tegen deze beslotenheid. Volgens VVD'er Westerhoff is er geen bedrijfseconomisch belang in het geding dat beslotenheid rechtvaardigt. Om principiële redenen besloten hij en fractiegenote Geertje Dijkstra-Jacobi niet deel te nemen aan de vertrouwelijke bespreking.

Volgens Westerhoff is gekozen voor vertrouwelijkheid om het falen van B en W te maskeren. "Het college heeft verzuimd om in het aanbestedingsbestek voorwaarden op te nemen over de bezoekerstallen. Wij zijn bang dat Optisport straks drastisch snijdt in de openingsuren, terwijl zij de forse gemeentelijke subsidiegelden wél opstrijkt. Daaraan willen wij ons in een achterkamertjebespreking niet conformeren."
9-03-2011 dvhn

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening koopvereenkomst tussen de gasten zuidhorn - buiten

Sociale huurwoningen en kinderopvang op terrein Tussen de Gasten in Zuidhorn

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is, dat de gemeenteraad deze zomer een besluit neemt over het omgevingsplan.
Lees verder →
Inclusiekaravaan

De Inclusiekaravaan: Een diverse tentoonstelling

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening fototentoonstelling Inclusiekaravaan – 19 maart
Lees verder →
Sgp

SGP Westerkwartier verwelkomt haar 250ste lid

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
een heerlijke doos gebak als welkomstcadeau
Lees verder →
Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →