Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Geert Drion onverwacht overleden

5 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Hij wordt in kleine kring in Zuidhorn begraven.
Geert drion

Geert Drion is onverwacht en na een korte ziekte op 65-jarige leeftijd is overleden. De in de culturele sector actieve en veelzijdige Drion was jarenlang het gezicht van het kunstcentrum Parnas in Leeuwarden. Ook stond hij in 2017 aan de basis van Stichting Muziek Opmeer. Hij was de kwartiermaker die de nieuwe aanpak van muziekeducatie in Opmeer bedacht en uitwerkte.

Drion was onder meer de drijvende kracht achter het tweejaarlijkse muziekfestival Jazz te Gast in zijn woonplaats Zuidhorn.

Woensdag is er een online te volgen afscheidsbijeenkomst. Hij wordt in kleine kring in Zuidhorn begraven. Drion was getrouwd met Marijke van der Woude, tot voorkort directeur van schouwburg De Harmonie.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Dichtclub summerproat

Dichtclub op Summerproat: 74 unieke woorden voor zes dichters

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Woorden als "schutteldoek"; en "skutteldoek"
Lees verder →
College 2026

Nieuw college van B&W Westerkwartier

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
burgemeester Van der Tuuk met de wethouders Haze (VZ Westerkwartier), Lamberst (VZ Westerkwartier), Schollema (PRO), Steenbergen (ChristenUnie Westerkwartier) en Betten (VVD).
Lees verder →
Politie insluipers inbraak

Voetjes-actie maakt inwoners bewust van inbraakrisico’s

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Medewerkers van gemeente Westerkwartier, politie en woningcorporatie Wold & Waard maakten afgelopen week rondes door verschillende dorpen in de gemeente.
Lees verder →
Veiligheidsdag2026

Veiligheidsdag Westerkwartier: zet hem vast in je agenda

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 29 augustus staat Familiepark Nienoord in Leek volledig in het teken van veiligheid.
Lees verder →
Slaapkamer bed

Het beste bed voor zijslapers, rugslapers en buikslapers

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Lekker wakker worden begint bij een bed dat past bij jouw lichaam en slaaphouding. Als je nek, schouders of rug ’s ochtends vaak stijf aanvoelen, kan de ondersteuning beter. Een fijn bed geeft rust, voelt comfortabel en helpt je ontspannen liggen. Daardoor slaap je dieper en stap je...
Lees verder →
Hero v7 shirts

Een dorpsactiviteit voorbereiden: kleding op de takenlijst vóór de laatste week

03 juli 2026    Zuidhorn-nieuws
Bij verenigingen en dorpsactiviteiten wordt kleding vaak gezien als detail. In werkelijkheid beïnvloedt het herkenbaarheid, foto's en de rust van de organisatie.
Lees verder →