Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Geen smoesjes meer voor foutparkeerder Kruisingalaan

10 juli 2024    Zuidhorn-nieuws
Zwart gelakte parkeervakken naast AH nu helemaal weg
Kruisingalaan

Afgelopen week is het hele wegdek naast de AH afgeschraapt en opnieuw voorzien van een slijtlaag. Navraag leert dat dit de uitkomst is van de evaluatie van de ingreep vorig jaar.

In mei 2023 werd na lang aandringen van omwonenden en Zakenkring Zuidhorn het drietal parkeervakken aan de Burgemeester Kruisingalaan naast de AH verwijderd. Daar parkeren zorgde voor veel overlast en dan met name op vrijdag, marktdag.

De blauwe lijnen van de vakken werden zwart gelakt, maar bleven toch herkenbaar als vak met als gevolg dat automobilisten daar toch parkeerden.

Het bord “Let op foutparkeerders worden weggesleept” verdween al na een week en een  waarschuwingsbordje was zo klein dat het slecht leesbaar is. Omdat er ook niet of nauwelijks gehandhaafd werd bleef de ergernis bleef.

Met het definitief verwijderen van de zwart gelakte vakken onder de toplaag hebben automobilisten geen smoesjes meer.

De gemeente heeft nu de hoop dat er niet meer geparkeerd wordt. ( want handhaven blijkt altijd lastig )

Meer hierover
8 juni 2023 » Blauwe lijnen trekken, zwart maken of kruizen infrezen

25 mei 2023 » Ruim baan voor automobilisten op Burg Kruisingalaan

23 januari 2023 » Politie waarschuwt: “Boa’s en wij gaan handhaven op fout parkeren”

  • Burg kruisingalaan
  • Verwijderen parkeervakken burg kruisingalaan zuidhorn
  • Burg kruisingalaan 2023
  • Kruisingalaan parkeren (3)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Astrid ken

Astrid Young (Zus van) & Ken Stringfellow (REM) treden op in Zuidhorn

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Een mix van stevige muziek en luistersongs met prachtige gitaarpartijen
Lees verder →
Sport

Doe mee met sport of cultuur via het Volwassenenfonds!

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het fonds betaalt de kosten aan de sportclub organisatie.
Lees verder →
Kleiweek

Kleiweek: een week vol lezingen, workshops, wandelingen en fietstochten rond de Groninger klei

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
van 14 t/m 21 september bij Museum Wierdenland, Kloostermuseum Aduard en Op Maarhuizen
Lees verder →
2025-reitdieptochten

Nieuwe Reitdieptochten comité tevreden over 76e editie

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Het spande er even om of het wel doorging maar nieuw bestuur zette de schouders er onder en kreeg het voor elkaar
Lees verder →
Impressie herontwikkeling camping-jachthaven briltil - hoendiep haven-1200x1200

Camping/jachthaven Briltil wordt Hoendiep Haven met 17 vrijstaande woningen

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Ondertekening overeenkomst herontwikkeling door wethouder Woningbouw Hans Haze en initiatiefnemers van de herontwikkeling Stuitje, Van der Kooi en Spijkerman
Lees verder →
Kantoor

Jouw werkplek transformatie: hoogwaardige kantoorinrichting

29 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Ben je toe aan een upgrade van je werkplek? Of je nu vanuit huis werkt of een kantoor runt, een goed ingerichte werkruimte kan echt het verschil maken. Laten we samen ontdekken hoe hoogwaardige kantoorinrichting jouw werkdag kan transformeren.
Lees verder →