Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Galerie Ruigewaert viert haar 1e lustrum.

11 november 2012    Zuidhorn-nieuws
Tjitske Regnery & Henk Menger zijn bijna 7 jaar geleden neergestreken in Niezijl met het doel daar een galerie te beginnen voor kunst en interieur.
Galerie ruigewaert tafel

In 2007 was het zover en openden zij de deuren voor het publiek.
Ze hebben in die 5 jaar heel hard gewerkt om de galerie uit te bouwen tot wat het nu is. Wat eerst nog als een idee is ontstaan tussen een aantal vriendinnen / collega interieurontwerpers, is inmiddels uitgegroeid tot een serieuze onderneming.

Tjitske Regnery & Henk Menger vinden dat het inmiddels een volwaardige galerie geworden is, alhoewel er in galeriewereld nog wel eens anders over wordt gedacht. Dat heeft waarschijnlijk te maken met het niet kunnen loslaten van een vastgeroeste visie op hoe een galerie moet zijn ingericht; leeg en wit waarin alleen kunstwerken te zien zijn. De filosofie van Tjitske Regnery & Henk Menger daarentegen is dat bij u thuis uw aangekochte kunstwerk ook niet in een lege ruimte hangt of staat.

Zondag 11 november startte er weer een nieuwe expositie bij galerie Ruigewaert, ditmaal staat alles in het teken van het 1e lustrum; 5 JAAR RUIGEWAERT.
De expositie duurt t/m 6 januari 2013. Voor de namen van de 26 exposerende kunstenaars zie http://www.galerieruigewaert.com. OPENINGSTIJDEN : zaterdag & zondag van 12.00 – 18.00 uur en op afspraak. Rijksstraatweg 1, Niezijl.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →