Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Fundraising actie voor zieke Jellie uit Zuidhorn

20 januari 2016    Zuidhorn-nieuws
"Lopen voor Lyme"
Lopenvoorlyme team jellie


Jellie Schippers uit Zuidhorn heeft de ziekte Lyme en is al 15 jaar ziek. Na haar terugkomst uit Roemenië, waar ze vrijwilligerswerk deed, lag ze om de paar weken met griep op bed. Totdat ze op een dag niet meer beter werd. Pas twaalf jaar na haar eerste ziekteverschijnselen en vele onderzoeken kwam er na bloedonderzoek uit wat er nu werkelijk aan de hand is; Lyme, verschillende co-infectie’s en een reactieve Pfeiffer.

Een behandelingstraject in het Borreliose centrum in Duitsland sloeg goed aan maar de uitslagen van deze gespecialiseerde kliniek worden hier in Nederland niet serieus genomen. 

In Nederland wordt chronische lyme niet (h)erkent en worden haar vele behandelingen en zorgkosten al jarenlang niet vergoed. Voor al deze chronische lyme patienten is er op 9 april het evenement “Lopen voor Lyme” 

De opzet van deze sponsorloop  is enerzijds om de ziekte Lyme onder de aandacht  te krijgen anderzijds om geld bijeen te brengen voor behandelingen.

Op dit moment zijn er 56 teams ingeschreven, 56 teams die zich inzetten voor een chronisch lyme patiënt.

Ook voor Jellie Schippers is een team op de been gebracht en doet mee om geld in te zamelen, voor het bekostigen van onderzoeken, medicatie en behandelingen.

Op dit moment bestaat het team nog uit vijf lopers, waaronder hun acht jarige dochter Anne-Mara, zij bereiden zich vast voor op het evenement dat op 9 april plaatsvindt. Die groep mensen kan nog met tientallen worden uitgebreid. Er worden zoveel mogelijk enthousiaste hardlopers, wandelaars en donateurs gezocht die de lopers willen sponsoren.

Nog meer acties
Bas en Jellie broeden op nog meer acties om aandacht én geld voor het project te genereren.Bas;" in het verleden heb ik eens een worstenactie voor een sportvereniging gedaan en zoiets zou ook  nu weer kunnen."

Ook denkt hij aan bijvoorbeeld een loterij waarbij lokale ondernemers leuke prijzen beschikbaar willen stellen. Heeft u sympathie voor deze actie neem dan contact op met Bas via

 

Bas en Jellie hopen op zoveel mogelijk wandelaars, hardlopers, sponsoren en toeschouwers die ons zouden willen steunen en ons wil helpen de ziekte van Lyme onder de aandacht te brengen! Het belooft een geweldig evenement te worden. We hopen op een onvergetelijke dag voor alle teams, betrokkenen en organisatie!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Vandalisme vvzuidhorn (1)

Stoere jongens vernielen voor duizenden euro’s bij VVZuidhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Misschien om indruk te maken op de meisjes?
Lees verder →
Zonnepanelen1

Vergunning voor zonnepark Noordhorn

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
zonnepark met batterijopslag De plannen voor een nieuw zonnepark met batterijopslag nabij Noordhorn en Zuidhorn kunnen doorgaan.
Lees verder →
Nichewoningen de oostergast

Woningen met unieke kenmerken en faciliteiten fase 2da-noord van De Oostergast

18 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Extenzo en AAS winnen prijsvraag nichewoningen De Oostergast Zuidhorn
Lees verder →
Politieauto

Auto en fietser betrokken bij ongeval

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
vervoer naar het ziekenhuis niet nodig
Lees verder →
Agro niehove voederhaag

Zomertour langs Groningse boeren brengt bomenlandbouw in beeld

16 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Volop belangstelling voor agroforestry tijdens vijf bijeenkomsten
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Aangepaste openingstijden, subsidieregelingen & korting op regenton

15 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 8 juli 2025
Lees verder →