Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Friesestraatweg eind april week in beide richtingen afgesloten

22 maart 2018    Zuidhorn-nieuws
Van zaterdag 28 april, 07.00 uur tot en met maandag 7 mei, 06.00

Van zaterdag 28 april, 07.00 uur tot en met maandag 7 mei, 06.00 uur is de Friesestraatweg in beide richtingen afgesloten tussen de verkeerslichten bij het kruispunt Aduard en de verkeerslichten bij het kruispunt bij Slaperstil (bij het Chinees restaurant).

De stremming geldt voor alle verkeer in beide richtingen, behalve voor fietsers. Fietsers kunnen gebruik maken van het nieuwe fietspad langs de zuidkant van de N355. Het verkeer uit Groningen richting Aduard kan afslaan bij het kruispunt Slaperstil naar Hoogkerk en richting Dorkwerd. Het verkeer uit Zuidhorn richting Groningen kan afslaan bij het kruispunt naar Aduard.

Werkzaamheden Nieuwklap
De aannemer is begonnen met het graven van de sloten aan de zuidkant van de Friesestraatweg (N355). Komende week gaat de aannemer hiermee verder. Ook is een begin gemaakt met de aanleg van de zandbaan van het nieuwe fietspad ten zuiden van de N355. Komende week wordt hier beton op aangebracht. Ook wordt de funderingslaag aangebracht op het nieuwe gedeelte van de provinciale weg. Komende week worden de randen van de brug waarop de leuningen geplaatst kunnen worden (de zogeheten 'schampkanten') aan de zuidzijde en in het midden van de brug gestort.

Asfalteren nieuwe rondweg
Afgelopen week zijn de eerste twee asfaltlagen op de nieuwe rondweg langs het Aduarderdiep aangebracht. Later komen daar nog eens twee lagen overheen. De werkzaamheden hiervoor vinden plaats tussen de nieuwe brug bij De Lindt en de nieuwe loskade ten oosten van Aduard. Nadat het terrein aan de zuidkant van de nieuwe loskade klaargemaakt is, wordt de rondweg aangesloten op de nieuwe brug bij Aduard. Dit terrein moet eerst gesaneerd worden. Daarom duurt het nog tot halverwege 2019 voor dat de rondweg klaar is.
 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →
Leon, liesbeth en esther

Herdenking einde WOII in Nederlands-Indië 15 augustus te Marum

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
drie sprekers staan stil bij hun Indische afkomst
Lees verder →
Opening zichtlijn 2025

Druk bezochte opening expositie “Beelden van binnen naar buiten”

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
De bezoekers waren onder de indruk van de kwaliteit van het werk van alle drie de kunstenaars
Lees verder →