Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Freerunning in Zuidhorn; Nu kan het!

25 oktober 2021    Zuidhorn-nieuws
Donderdag start eerste cursus
Freerunning

In het verleden is er al enige animo geweest om een Free Running club op te richten door een enthousiaste jongen in Zuidhorn. Destijds kwam dat niet van de grond, Willemien Benjaminse gaat het wel lukken, althans dat is de verwachting.

De Moeder van drie zocht voor haar kinderen een passende sport maar gym, voetbal of judo waren het niet. Na contact gezocht te hebben met de gemeente bleek er wel een geldpotje te zijn voor een clinic. Deze clinic werd afgelopen zomer erg goed bezocht waardoor ze in contact kwam met trainer Jasper van der Meer. En donderdag wordt een eerste training gegeven.

Jasper van der Meer (22 jaar) is inmiddels 6 jaar freerunning trainer. Hij is er zelf mee begonnen toen hij16 jaar was en al na een half jaar is hij zijn eerste lessen gaan geven.

Jasper;” Freerunning vind ik een geweldige sport, omdat dit op elk niveau aangeboden kan worden. Het is een erg vrije sport, waarbij je zelf veel keuze hebt. Veiligheid vind ik in mijn lessen heel belangrijk, dus ik leer mijn leerlingen een goede basis, zodat ze verantwoord kunnen sporten. 

Ik heb er zin in om in Zuidhorn twee nieuwe groep te starten. Ik hoop veel enthousiaste leerlingen in mijn groepen te verwelkomen!” 

De lessen worden in Noordhorn gegeven info via freerunning.zuidhorn@outlook.com

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Hanckemadag scouting (1)

Eerste officiële “Hanckemadag” groot succes

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws
Burgemeester door ‘t slijk
Lees verder →
Irma van beek-

Meldpunt discriminatie Westerkwartier bestaat twee jaar

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws
Irma van Beek luistert en neemt de klacht of vraag van de inwoner over discriminatie serieus.
Lees verder →
Zunobri

Zunobri wordt 1e helft van de mat gespeeld

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een wanvertoning van een eerste helft. Een tweede helft om de veerkracht van Zunobri te laten zien. Een derde helft om toch weer als een team samen te zijn.
Lees verder →
Wijnloop zuidhorn 2023 (1)

Wijnloop Zuidhorn: Wandelen met een glas wijn in de hand

24 september 2023    Zuidhorn-nieuws - fotos
Gezellige en ontspannen sfeer in centrum
Lees verder →
Dubbel senioren tafeltennis

Talero 1 wint eerste competitiewedstrijd

24 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
primeur seniorenteam 7-3
Lees verder →
Gob inzicht

Wereld van het Kinderbrein

23 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Lezing Mark Mieras
Lees verder →