Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Fractie ChristenUnie bezoekt activiteitenhal bij de Postwagen

1 maart 2020    Zuidhorn-nieuws
“Niet op één paard wedden”
Cu hjc manege

De fractie van de ChristenUnie wilde wel eens met eigen ogen de nieuwe activiteitenhal bij de Postwagen in Tolbert zien. In de raad was hier voor de bouw de nodige aandacht aan besteed. Unaniem kwam men tot de conclusie: “Prachtig!”

Afgelopen donderdag was het doel van de regelmatige werkbezoeken die de ChristenUnie in het Westerkwartier aflegt de Postwagen en de HJCManege in Tolbert.

Eigenaar Oetze Mulder vertelde over de historie en de dagelijkse praktijk in de Postwagen. Er kwam van alles aan bod. De Postwagen is een belangrijke werkgever: 100 mensen aan het werk waaronder vier mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De duurzame bouw van de nieuwe activiteitenhal. De laatste uitdaging: een diner en feest voor 1500 Vindicat-studenten. Oetze liet ook met trots de activiteitenhal zien en demonstreerde onder andere de zelfontworpen curlingbaan en het bijlgooien. Je waant je in een andere wereld in het deel van de glow-in-the-dark golfbaan.

Daarna ging de fractie naar vader Louwe Mulder in zijn manage achter de Postwagen, want ook daar viel wel wat te bewonderen: een prachtige nieuwe indoor piste van wel 45 x 70 meter. De grootste van Noord-Nederland. Een belangrijke functie in Westerkwartier Paardenkwartier.

Louwe Mulder vertelde uitvoerig over zijn 50 jaar ondernemerschap. Een belangrijk uitgangspunt is voor hem: “Niet op één paard wedden”. Vader en zoon brengen dat in de praktijk, de fractie heeft met respect voor zoveel ondernemerschap het complex bekeken. Belangrijke ondernemers voor Tolbert en het Westerkwartier. Deze rasondernemers zetten Tolbert op de kaart.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →